0

Loosisime välja Vabaõhumuuseumi perepääsmed

Loosivõitjad on selgunud! Fortuna valis välja järgmised klubiliikmed: S. Reiman Haapsalust, M. Koppen Raasikult, H. Rajalo Tallinnast, A. Aruste Pärnust, I. Joona Kose vallast.
Palju õnne ja vahvaid elamusi!

Kinkekaart võimaldab ühekordse sissepääsu perele ja seda saab kasutada aasta jooksul, sealhulgas meeleolukal jaanipäevaüritusel, kus sel aastal plaanitakse ajahüpet riigi ajaloo kolme õitsenguaastasse. kiigatakse 1900. aasta põllumajandusnäitusele, saadakse osa 1937. aasta pidulikust Võidupõha tähistamisest ja jõutakse ka 1979. aasta Nõuni kolhoosi jaanikule.

Vaata muuseumi ja ürituste kohta lähemalt: www.evm.ee

Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti maa-arhitektuuri ja külaelu tutvustav Eesti Vabaõhumuuseum.
 Muuseumi 14 talus saab ülevaate sellest, kuidas elasid 18.–20. sajandil erineva jõukuse ja tegevusalaga pered. Nagu ühes õiges külas ikka, on ka siin kirik, kõrts, koolimaja, veskid, pritsikuur, külapood, mere ääres võrgumajad.
 Kuigi praeguseks on üle toodud juba ligikaudu 80 hoonet, ei ole muuseum siiski veel valmis, vaid muutub ja areneb pidevalt.
 Mõnusat ajaviitmist ja tera tarkust leiab siit igal aastaajal.

NB! Eesti vabaõhumuuseumi park on avatud ka praegu!