0

Raamatuklubi suur aastaloos

Raamatuklubi tähendab lisaks meid ühendavale lugemisarmastusele ka toredaid klubireise ja muid üritusi. Suur Eesti Raamatuklubi loosib välja KLUBIREISIL OSALEMISE väärtusega 1200 eurot!
Loosimine toimub detsembris 2023 kõigi klubiliikmete vahel, kes on ostnud käesoleval aastal vähemalt 5 klubiraamatut.

Juba aastaid on meie heaks koostööpartneriks olnud GO Travel.

 

Kampaania reeglid:

  1. „Klubireisil osalemise raha” loositakse välja 22. detsembril 2023 kõigi klubiliikmete vahel, kes on selleks ajaks ostnud vähemalt viis 2023. aasta klubiraamatut, kelle liikmestaatus Suures Eesti Raamatuklubis on loosimise hetkel aktiivne ning kellel puuduvad võlgnevused Suure Eesti Raamatuklubi ees.
  2. „Klubireisil osalemise raha“ eest saab võitja osaleda mõnel 2024. aasta klubireisil omal valikul.
  3. Võitja võib võidusumma ulatuses osaleda üksi või mitmekesi, ühel või mitmel klubireisil (makstes näiteks reisikaaslase eest vajaliku summa juurde või käies üksi mitmel soodsamal reisil).
  4. Kui võitja ei leia 2024 aastal endale sobivat reisi või ei toimu need talle sobival ajal, asendatakse auhind GO Traveli kinkekaardiga 1200 euro väärtuses.
  5. Auhinda ei maksta välja sularahas, selle eest saab tasuda ainult GO Traveli arveid.
  6. „Klubireisil osalemise raha“ võitjat informeeritakse võidust personaalselt. Võitja loal avalikustatakse tema nimi Suure Eesti Raamatuklubi ajakirjas ja muudes Suure Eesti Raamatuklubi kommunikatsiooni kanalites.