0

Dr Toomas Toomsoo uue raamatu “Elu Parkinsoni tõvega” esitlus

Olete oodatud dr Toomas Toomsoo uue raamatu „Elu Parkinsoni tõvega“ esitlusele 6. juunil kell 17.30 Viru keskuse Rahva Raamatus. Autoriga vestleb Joonas Hellerma.

Toomas Toomsoo
ELU PARKINSONI TÕVEGA. Põhjalik teejuht
Toimetanud Tiina Kuusk
Kaane kujundanud Janika Vesberg
440 lk, kõva köide, Arstide sari

Dr. Toomas Toomsoo on tunnustatud neuroloog, kelle üheks lemmikteemaks on liigutushäired. Oma tööd selles valdkonnas alustas ta Ida-Tallinna Keskhaiglas ja jätkab nüüd Confido Meditsiinikeskuse Parkinsoni tõve ja liigutushäirete keskuses.

„Elu Parkinsoni tõvega. Põhjalik teejuht” on abiliseks teekonnal läbi varjude maailma, kus Parkinsoni tõbi puudutab elusid nii ootamatult kui ka püsivalt. Lehekülgedel laotub laiali teadmiste ja kogemuste mosaiik, mis on kogutud nii ekspertidelt kui ka haigusega igapäevaselt elavatelt inimestelt. See on raamat, mis ei paku mitte ainult sügavat mõistmist haigusest, vaid ka praktilisi nõuandeid ja toetust, et elada täisväärtuslikku elu hoolimata diagnoosist. Siit leiate lohutust, inspiratsiooni ja jõudu, et astuda vastu tõve väljakutsetele ning leida rõõmu igas päevas.

Raamat on mõeldud patsientidele, nende pereliikmetele aga ka meditsiinitöötajatele ja kõigile asjast huvitatud inimestele.

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.