0

Harry Potteri raamatusarja kujunduste konkursi reglement

Konkursi eesmärgiks on luua Harry Potteri raamatusarjale uued kodumaised kaanekujundused.

  1. Konkursile oodatakse sarja esimese raamatu „Harry Potter ja tarkade kivi“ kaanekujundust ja järgmiste osade põhimõttelist lahendust („Harry Potter ja saladuste kamber“, „Harry Potter ja Azkabani vang“, „Harry Potter ja tulepeeker“, „Harry Potter ja Fööniksi ordu“, „Harry Potter ja segavereline prints“, „Harry Potter ja surma vägised“).
  2. Konkursile on oodatud osalema kõik, kes täidavad antud konkursi tingimusi, v.a žürii liikmed ja konkursi korraldamisega otseselt seotud isikud.
  3. Auhinnafond on 1000 eurot, mis jaguneb esimese, teise ja kolmanda koha vahel (500, 300, 200). Lisaks kuulutatakse välja Rahva Raamatu eriauhind (100-eurone kinkekaart).
  4. Võitjal on võimalus sõlmida kirjastusega leping kaanekujunduse kasutamiseks ja järgmiste osade kujundamiseks. Kirjastus jätab endale vabaduse lepingut mitte sõlmida.
  5. Konkursile esitatud töödest luuakse näitus Eesti Lastekirjanduse keskuses ja/või Rahva Raamatu kauplustes.
  6. Žüriisse kuuluvad kirjastus Varraku, Eesti Lastekirjanduse keskuse ja Rahva Raamatu esindajad. Žürii ei ole kohustatud andma tagasisidet auhindamata jäänud töödele.
  7. Tööde esitamise tähtaeg on 4. november 2020 ning võitjad kuulutatakse välja hiljemalt 16. detsembril 2020.
  8. Konkursile tuleb esitada nii esi- kui tagakaane kujundus. Raamat on kõvakaaneline ja suurusega 150x215mm, lisaks tuleb kujundamisel arvestada lõikevaruga (18 mm).
  9. Tööd tuleb esitada pdf-formaadis ja saata meiliga aadressile konkurss@varrak.ee

Lisainfo:

Krista Vilippus, kirjastus Varrak, krista.vilippus@varrak.ee, 616 1031