Nuti Grupp

Ajalooristsõnad

9,90 

“Ajalooristsõnad” on läbi aegade kõige mahukam ja põhjalikum ajalooteemaline ristsõnaväljaanne Eestis! Sisu on mitmekesine: Eesti lähiajaloost maailma kaugeimate tähthetkedeni. Kõrge taseme garanteerib hinnatud Nuti ristsõnakoostajate kvaliteet. Väljaanne sisaldab valitud ristsõnu ajakirjast Imelise Ajaloo Ristsõnad. Parim kink ristsõna- ja ajaloohuvilisele!

Mõttemeister. Loogika ja sudokud

9,90 

“Mõttemeister” on Eesti mahukaim loogikaülesannete ja sudokude kogumik, mahutades kaante vahele 330 nuputamisülesannet. Laevade pommitamine, telklaager, nelja tuule poole, miiniväli, sillad, nooled ehk klassikalised loogikaülesanded ning muidugi sajad sudokud. Arendavat lahendamist jagub nädalateks!

Säästuristsõnad nr 4

7,90 

Soodsad ja kvaliteetsed ristsõnad. Põhjalik valik on tehtud Nuti Grupi populaarsete ajakirjade Nuti ning Adolf Mardikas ja Teised Nutikad Mutikad ristsõnade seast. “Säästuristsõnade” kaante vahele on valitud järgmised ristsõnad: “Ristsõnasalat”, “Segasummasuvila”, “Kuldvillaku” ristsõna, GH Pressi spordiristsõna, krüptogramm, Skandinaavia tüüpi ristsõnad, silpristsõna, võtmemõistatus, klassikaline ristsõna jpm.

Suur Eesti Sudoku 3

5,90 

Suur Eesti Sudoku on kõige mahukam kohalik sudokuväljaanne, mille kõik mõistatused on üksipulgi lahendanud ja üle kontrollinud 2016. aasta sudoku maailmameister Tiit Vunk. Ajakirjas on rekordilised 160 sudokut ja neli raskusastet.

Adolf Mardikas ja teised nutikad mutikad

Ristsõnad. Talv 2021

9,90 

Villu Tamme ehk Adolf Mardika ristsõnu leiab ainult sellest ajakirjast. Eesti kõige mitmekesisem ristsõnaväljaanne. Ligi 100 uut ristsõna, 20 autorit, 84 lk. Auhinnad.

Terav pliiats 01/2021

1,90 

Terav Pliiats on mugavas taskuformaadis ristsõnaajakiri, kus teemasid leidub kõigi huvialade esindajaile. Kui armastad kultuuri, loodust, reisimist või kokkamist, pakub see ajakiri sulle lõbusaid tunde ristsõnade seltsis. Auhindu jagub nii raamaturiiulile kui ka pangakontole. Nuti Grupi rahaline aastaauhind on Eesti suurim, 5000 eurot.