Inimesed

Toimetus, tel 6161 038
Peatoimetaja Krista Kaer  krista@varrak.ee
Teadustoimetaja Marek Tamm  marek@varrak.ee
Toimetaja Leenu Nigu  leenu@varrak.ee
Toimetaja Kairi Vihman  kairi@varrak.ee
Kunstnik Mari Kaljuste  mari@varrak.ee
Teabe- ja tarbekirjanduse toimetaja Kaidi Roots  kaidi@varrak.ee
Teabe- ja tarbekirjanduse toimetaja Reelika Rahu  reelika@varrak.ee

Tootmisosakond, tel 6161 041
Ulvi Lahesalu  ulvi@varrak.ee

Müügiosakond, tel 6161 035
Krista Vilippus  krista.vilippus@varrak.ee
Anne Leepkaln  anne@varrak.ee
Getlin Väljak  getlin@varrak.ee

Ladu, tel 6018 091, Tiigi 26, Jüri, Rae vald, Harjumaa
Thea Truverk  thea@varrak.ee

Raamatupidamine, tel 6161 033
Pearaamatupidaja Karin Pello  karin@varrak.ee

Suur Eesti Raamatuklubi, klienditeeninduse tel 6460 218
raamatuklubi@serk.ee