0

1 2 3 4 5

Armastusega, Pamela

Pamela Anderson

29,90 

Sisu tutvustus

Blondi sekspommi Pamela Andersoni teati 1990. aastatel kogu maailmas. Pärast seda, kui ta Kanadas ühe jalgpallimängu ajal publiku seast avastati, paisati ta kiiresti superstaari staatusesse – temast sai Playboy kõige populaarsem kaane- ja postritüdruk ning Hollywoodi glamuuri ja seksuaalse veetluse sümbol. Ometi kujunes see Pamela Anderson, keda me arvame end tundvat, pigem juhuslike sündmuste kui hoolikalt läbimõeldud sammude tulemusena. „Armastusega, Pamela” on tema tõeline lugu. Lugu sellest, kuidas väikelinna tüdruk oma unistuste sasipuntrasse takerdus.

Kasvades üles Vancouveri saarel noorte, taltsutamatu loomuga ja seda ise adumata stiilsete vanemate lapsena, möödus Pamela lapsepõlv küll viletsates oludes, kuid temas kujunes väga sügav armastus looduse vastu. Tema maailma täitsid ühiskonna poolt tõrjutud elusolendid, väljamõeldud sõbrad ja abi vajavad loomad. Aja jooksul sai Pamela oma loomulikust häbelikkusest jagu ja tema rahutu kujutlusvõime lennutas ta sellisesse ellu, millest vähesed unistadagi oskavad. Viimaks jõudis ta välja Playboy villasse ja Hollywoodi.

Kuulsuse kasvades leidis Pamela end olukorrast, kus temast oli saanud kollase ajakirjanduse sihtmärk. See oli aeg, mil paparatsode põhitaktika oli inimese maine ja enesekuvandi hävitamine.

Pamela liikus elus väärikalt edasi, leides tuge armastusest kunsti ja kirjanduse vastu ning ammutades eneseusku emadusele pühendumisest ja aktivismist. Nüüd, kus Pamelal on seljataga meeldejääv roll Roxie’na Broadway etenduses „Chicago” ning ta elab taas oma lapsepõlvesaarel, räägib ta meile oma loo. See on lugu allasurumatust vabast vaimust, kes naaseb koju ja avastab end igal sammul üha uuesti. „Armastusega, Pamela”, mille ilmeka proosateksti vahele on pikitud originaalluule read, on mõtlik, mitmekihiline ja unustamatu memuaarteos.

Detailne info
Arvustus
Postimees

NÄDALA RAAMAT ⟩ Viletsatest oludest tõusnud naine, kes sattus ootamatult kogu maailma ja ka paparatsode tähelepanu alla

Loe tervet arvustust


Teised on vaadanud

Mihkel Raud, Epp Kärsin

Ennast raiskame võõrastes voodites

1 2 3 4 5

24,90 

Koostaja Sirje Endre

Helgi Sallo. Sulle kõik nüüd ütlen

1 2 3 4 5

27,90 

Olav Osolin

Part lendab edasi

1 2 3 4 5

26,90 

Koostanud Jaanika Palm

Meie laste muinasjutud

1 2 3 4 5

23,90 

Eva Roos

Ema võtab kassi

1 2 3 4 5

23,90 

Haruki Murakami

Lõuna pool piiri, lääne pool päikest

1 2 3 4 5

21,90 

Dagmar Jürjo

Süsi mu süamen

1 2 3 4 5

30,90 

Simon Mason

Mõrv novembris

Uurija Wilkinsi krimisari

1 2 3 4 5

29,90 

Väike Myy

Vanaema kokaraamat

1 2 3 4 5

21,90 

Katherine Rundell

Kuldmutt ja teised eluslooduse aarded

1 2 3 4 5

28,90