0

Ette­tellimine Soodus

ATH eelised. Millisel skaala osal paikned sina?

Anders Hansen

Soodushind 22,02 

25,90 

Sisu tutvustus

Raamat ilmub 22. nädalal!

Kas tead kedagi, kes on teotahteline, loov, kartmatu, paindlik, kangekaelne ja ettevõtlik? Kes mõtleb sageli väljaspool kasti ja näib olevat suuteline peaaegu kõigist raskustest üle saama? Ehk tunned ennast ära? Tõenäoliselt oled pisut üllatunud, kui kuuled, et need positiivsed omadused on tüüpilised ATH-ga inimestele! Meie, kes me oleme nii kaua pidanud seda diagnoosi millekski, mis toob ainult probleeme.

Tänapäeval arvatakse, et need osaliselt päritud isiksuseomadused olid meie esivanemate ellujäämiseks vajalikud. Need, kes ei suutnud oma saaki küttida, surid nälga või said ise metsloomade saagiks. Teatud tunnuste olemasolu, mida tänapäeval peetakse häireteks, oli lihtsalt suur eelis. Teame ka, et meil kõigil on rohkem või vähem ATH tunnuseid ja et me kõik oleme sellel skaalal – mõned ühest otsast kaugel, teised täiesti vastupidises otsas.

Siit raamatust saad teada, kuidas muuta diagnoos enda või lapse jaoks eeliseks ja kuidas tulla toime ka puudustega. See on ainult positiivne, et me ei ole kõik ühesugused ja samade isiksuseomadustega.

Teistsugune on parim!

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.