0

E-raamat

E-raamat: Uste maja

Tan Twan Eng

17,50 

Sisu tutvustus

„Uste maja” on tõsielusündmustel põhinev ajalooline romaan. See vaatleb rahvust, sugu, seksuaalsust ja võimu Briti koloniaalimpeeriumi Kagu-Aasia asumaadel 20. sajandi algupoolel. Üks oma ajastu tuntumaid kirjanikke William Somerset Maugham saabub 1921. aastal Penangi saarele, räsituna pikast reisist ja õnnetust abielust. Ta peatub oma vana sõbra Roberti majas, otsides meeleheitlikult teemasid uue raamatu jaoks. Roberti abikaasa Lesley jutustab talle lugusid, mis räägivad elust väinaasundustes, silmakirjalikkusest, sõjast, skandaalidest, armastusest, revolutsioonist ja mõrvast.

Inglise keeles kirjutav Tan Twan Eng on sündinud 1972. aastal Malaisias Penangi saarel ja saanud juurahariduse. Tema esikromaan „Vihmaand” pälvis 2007. aastal Bookeri preemia, mitmeid auhindu on saanud ka teine romaan „Õhtuste udude aed” (2011, eesti keeles 2015). Tan Twan Eng elab nii Kuala Lumpuris kui ka Lõuna-Aafrika Vabariigis, kuhu muu hulgas viib ka „Uste maja”.

„„Uste maja” on lugu, mis viib su endaga kaasa, ja pole sugugi oluline, kas tegemist on fiktsiooni või faktidel põhineva ajaloolise jutustusega, sest raamatut käes hoides näib seal kujutatu reaalsem kui maailm, milles viibime. Lubage endale reisi sellesse põnevasse maailma ja te tunnete rasket ja lämmatavat troopikakuumust, sellist paksu ja auravat, ning teie sõõrmeid ummistavad mõõnaaegse paduranna viha ja soolakas lehk, ja te mõistate võimaluste ja valikute paljusust ka nende vähesuses.” – Heili Sibrits

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.