1

E-raamat

E-raamat: Väljasõit

Beth O´Leary

21,50 

Sisu tutvustus

Addie ja tema õde Debbie on istunud varavalges autosse, et sõita Põhja-Šotimaale sõbra pulma. Õed on seda reisi kaua oodanud ja valmistunud toredaks väljasõiduks. Aga nad pole veel kuigi kaugele jõudnud, kui neile sõidab tagant sisse auto, mille roolis on ei keegi muu kui Addie endine kallim Dylan. Paari lahkuminek mõned aastad tagasi oli enam kui dramaatiline ja sestsaadik on Addie kurja vaeva näinud, et mehega mitte kokku sattuda.

Kuna ka Dylan ja tema sõber Marcus on teel samasse pulma, kuid nende autoga pole pärast avariid enam võimalik sõita, peavad Addie ja tema õde neile küüti pakkuma.

Seltskonda ootab nüüd ees üle kolmesaja miili pikkune teekond väikeses autos, mis on puupüsti täis pagasit ja saladusi, ning Addie ja Dylan ei pääse enam kuidagi pakku oma keerulise suhte sõlmede lahtiharutamise eest.

Kas nad jõuavad õigeks ajaks pulma? Ja mis veelgi olulisem, kas Addie ja Dylani suhe jookseb selle väljasõidu lõpuks pöördumatult kraavi või on veel mingigi õhkõrn võimalus …?

Beth O’Leary teosed on jõudnud The Sunday Timesi bestsellerite nimekirja ja neid on tõlgitud rohkem kui 30 keelde. Tema esimest romaani „Korterikaaslane“ on ostetud üle miljoni eksemplari ning selle edu muutis tema elu. „Väljasõit“ on autori kolmas romantilisi suhteid lahkav romaan.

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.