1

Fantastilised elukad ja kust neid leida

Illustreeritud väljaanne

J.K. Rowling

29,90 

Sisu tutvustus

Tegu on Sigatüüka kooli raamatukogust pärit raamatuga kõigist fantastilistest olevustest, kes võlurite maailmas tegutsevad, ning nendega seotud juhtumistest.

Avasta võlumaailma metsikuid imesid raamatust, mille on koostanud kuulus magizooloog Newt Scamander. Raamatu luksusväljaande on illustreerinud Olivia Lomenech Gill.

 

Magizooloog Newton (Newt) Artemis Fido Scamander, snd 1897 a: „2001 aastal tehti mu raamatu „Fantastilised elukad ja kust neid leida” esmaväljaande kordustrükk kättesaadavaks mugudest lugejatele. Võlukunsti Ministeerium nõustus sellise pretsedenditu ettevõtmisega, et koguda raha Comic Reliefile, mugude ühele lugupeetud heategevusorganisatsioonile. Mul lubati raamat uuesti välja anda üksnes tingimusel, et selles sisaldub väide, millega kinnitatakse mugudest lugejatele, et tegu on lukirjandusliku teosega. Asjakohase eessõna nõustus kirjutama professor Albus Dumbledore.“

J.K. Rowling on rekordeid purustava ja ohtralt auhinnatud Harry Potteri raamatusarja autor. See terves maailmas armastatud sari on müünud 450 miljonit eksemplari, on tõlgitud 79 keelde ja tehtud kaheksaks suurejooneliseks filmiks.

Ta on kirjutanud heategevuse toetamiseks kolm lisaköidet: „Lendluudpall läbi aegade”, „Fantastilised elukad ja kust neid leida” ja „Bard Beedle’i lood”.

2012. aastal loodi J. K. Rowlingu digitaalne kompanii Pottermore, kus fännid saavad osa tema uuematest kirjutistest ja süvenevad üha rohkem võlumaailma. J.K. Rowling on saanud palju auhindu ja auavaldusi, sealhulgas Briti Impeeriumi Ordeni teenete eest lastekirjandusele, Prantsuse Légiopn d’honneuri ja Hans Christian Anderseni auhinna.

Olivia Lomenech Gill on lõpetanud kiitusega Hulli Ülikooli teatri alal ja Camberwelli Kunstikolledži graafika alal. Tema tööd on olnud Kate Greenaway medali lühinimekirjas ja võitnud Inglise Pildiraamatute Assotsiatsiooni raamatuauhinna. Olivia elab ja töötab Põhja- Northumberlandis puitstuudios, mille ta ehitas ise käsitsi koos oma abikaasaga, kes on paberirestauraator. Neil on seal lähedal külas ka töötuba, kus asub Olivia kolmetonnine trükipress.

 

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.