1

Haki ordu

Tuul Sepp

21,90 

Sisu tutvustus

12-aastane Taaniel näeb unes elutut linna, kus laiuvad vaid lõputud asfaldiväljad ja keerlevad lämmatavad tolmupilved. Kõikjal on hirmutav tühjus. Linna kaitsevaim Hakk annab poisile pärismaailma kaasa salakirjas mõistatuse ja müstilise klaaskuuli, sest vaid nende abil on võimalik päästa Taanieli kodulinn samasugusest hävingust.

Mõistatuse lahendamiseks ja võluväe vabastamiseks on aga tarvis abi ning nii ühinevadki seiklusega 16-aastane Roosi, 15-aastased Saara ja Hans, 14-aastane Lennart, 11-aastane Mattias, 9-aastane Mario, 8-aastane Ronald ning pisike Stiina. Sünnib linnaloomade uurimisele ja linnalooduse kaitsmisele pühendunud Haki ordu!

Nutikas lastekamp avastab peagi, kuidas klaaskuulis peituvat maagiat kasutada. 12 maagilist muundumist õpetavad lapsi nägema linna loomade pilgu läbi. Kas loodusel on veel linnas kohta? Kas laste kodulinn saab päästetud?

Fantaasiarohke kogupereraamat „Haki ordu“ õpetab lapsi ja nende vanemaid märkama loodust kõikjal meie ümber, nägema linna ja koduümbrust uutmoodi ning leidma võimalusi, kuidas loodusega arvestada ja seda hoida ka linnaruumis.

Tuul Sepp (snd 1984) on loomaökoloog ja teaduse populariseerija. Teadlasena uurib ta inimese poolt muudetud keskkonna mõju loomade tervisele. 2023. aastal pälvis ta riigi teaduspreemia geo- ja bioteaduste valdkonnas.

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.