1

Soodus

Inglid on armidest tehtud

Marek Sadam

Soodushind 16,90 

31,90 

Sisu tutvustus

Selles raamatus on valik paaril viimasel aastal sündinud luuletustest. Igatsust tekitavaist looduspiltidest religioossete endasse vaatamisteni. Nii mõnigi neist tekstidest on juba saanud või saamas lauluks.

Luule on erakordselt isiklik ning muutub ajas nagu me isegi, leiab autor. Ja palub, et luulekogu lugemiseks võetaks aega ja loetaks kiirustamata. Paar luuletust päevas on paras doos, et järjekordne talv taas üle elada.

Loodetavasti leiab iga lugeja siit endale oma.

 

 

Üks ütlemata südamlik, hapralt nukrate alatoonidega raamat arenenud romantikameelega lugejale või neile, kel hinges ja südames on nälg ja janu millegi ilusa ja hea järele. Elu ja inimest mõista ning mõtestada; andestada ja armastada saab vaid palju kogenud inimene. Küllap seetõttu ongi inglid tehtud armidest. Neist nähtamatutest, mis kujundavad mõistva ja armastava inimlikkuse palet.

Marju Kõivupuu

 

Tere armas lugeja, rõõm olla sinuga samas kohas.
Mina olen kindlasti see kõige õigem inimene Mareki luulekogu soovitama. Mul on temaga sarnane eesnimi ja kunagi sidusin ise ka paar luuletusi täis paberivirna kimpu ja tean täpselt, et see on mingi eluperioodi kokkuvõte ja vajalik eneseteraapia, küll teadmata suunas, aga siiski edasi liikuda. ise muidugi mõtlen alati, et kas seda just ka kõigil teistel vaja näha on, aga noh, Sadama luuletusi vist ikka on, sest sõnadega kimpus laulukirjutajad saavad siit mitu albumitäit korralikult riimis kauneid laulutekste.

Oleme Marekiga sõbrad olnudki vaid nii kaua, kui ta käesolevat raamatut ette valmistas. Nägin ikka täitsa lähedalt, nii kõrtsutuledes kui köögihämaruses, nii jõusaalis kui õudustetoas seda patsi ja läikivate sõrmustega viisakas ülikonnas kummalist tegelast ja mulle tundub, et need read kirjeldavad väga täpselt Mareki viimase eluperioodi hingekliimat. Võibolla kunagi oli ta üldse teistsugune, aga selline oli ta siis nüüd. Pähklinäppude, liivarebaste ja kullerkuppude vahel ehk liiga ohvrimeelnegi, aga aus ja ilus.

Jarek Kasar

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.