0

Kapten Aluspüks ja professor Kakapüksi kurjakuulutav kavatsus

Dav Pilkey

20,90 

Sisu tutvustus

George ja Harold on sõbrad, nad käivad neljandas klassis ja neile meeldib vempe visata. Kui nende viimane vemp osutub viimaseks piisaks loodusteaduste õpetaja karikas, palkab nende tobe direktor härra Krupp kähku asendaja: professor Käki P. Kakapüksi. Georg ja Harold lihtsalt peavad professori totaka nime üle nalja heitma. Aga siis maksab professor kätte, sundides kõiki linnaelanikke oma nimesid sama totakateks muutma – ja sellel on tohutud tagajärjed!

*

Kui Dav Pilkey oli laps, diagnoositi tal aktiivsus- ja tähelepanuhäire ning düsleksia. Ta tekitas tundides nii palju segadust, et tema õpetajad saatsid ta iga päev klassist välja koridori istuma. Õnneks meeldis Davile väga joonistada ja lugusid välja mõelda. Ta tegeles koridoris olles oma koomiksiraamatute loomisega. Kolledžis kohtus Dav õpetajaga, kes julgustas teda kirjutama ja illustreerima lasteraamatuid. Ta võttis oma õpetaja nõuannet kuulda. Sellest ajast peale on temalt ilmunud enam kui tosin täispikka graafilist romaani lastele, kaasa arvatud menukad „Koer-mehe” („Dog Man”) ja „Kassi-preili koomiksiklubi” („Cat Kid Comic Club”) sarjad. Tema raamatuid on saatnud suur menu ja tema töid on tunnustatud mitmete auhindadega.

*

Lõbus raamat, täis sõnamänge, sõprust ja sõgedust … nii kaasahaarav, et noored ei märkagi, kuidas nende sõnavara kasvab. Hurraa Kapten Aluspüksile!” — School Libary Journal

Tõmbab põhikooli lapsi nagu magnetiga.” — The Bulletin of the Center for Children’s Books

 

Lastele vanuses 6+

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.