0

Kes kahju kardab…

Jeffrey Archer

25,90 

Sisu tutvustus

Noor ja nutikas William Warwick on alati tahtnud saada uurijaks ning otsustab, et ei hakka advokaadiks, nagu on nii tema valitsusnõunikust isa Sir Julian Warwick kui ka õde Grace, vaid asub teenima Londoni politseis.

Ülikooli lõpetamise järel alustab William karjääri, mis paneb paika kogu tema edasise elu – pärast kogenud Fred Yatesi juhendamisel õpipoisina pealinna tänavatel patrullimist saab temast Scotland Yardi kunsti ja antiikesemete üksuse detektiivkonstaabel ning lõpuks Londoni politseiülem. Selles Warwicki-sarja esimeses raamatus uurib ta Rembrandti hindamatu väärtusega maali vargust Fitzmole’i muuseumist, tõestades sealjuures, et ta on terasema mõistusega kui pururikas ja libe kunstikoguja Miles Faulkner ning tolle sädelev advokaat valitsusnõunik Booth Watson kahe peale kokku. Williami mitmesuguseid väärtusi oskab hinnata ka Miles Faulkneri kaunis abikaasa Christina… Märksa sügavam side tekib tal siiski Fitzmole’i galerii teadusassistendi Beth Rainsfordiga.

Sellest lahedalt loetavast, mõnusast ja põnevast raamatust leiab huviline kõik nood vanad head asjad – Londoni, Scotland Yardi ja inglise elulaadi – nende ehedal kujul. Sest kes võiks neid tunda paremini, kui nüüdseks juba kuus Warwicki-raamatut kirjutanud parun Archer, kes on Briti Ülemkoja liige ja kandideeris kunagi Londoni linnapea kohale.

 

Haarav ja hoogne põneva pöördega lugemine“ – Daily Mirror

Detailne info
Arvustus

RAAMATUBLOGI: Archer on tagasi! Hõrgutava krimilooga

Loe tervet arvustust


Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.