1

Kroonilise väsimuse sündroom

Teekond tervenemiseni. Lahendused udu peletamiseks ja tee valgustamiseks

Lauren Windas

23,90 

Sisu tutvustus

Kroonilise väsimuse sündroomi all kannatab maailmas miljoneid inimesi. Üks neist on ka raamatu autor Lauren Windas, kes haigestus ülikoolipõlves viirusnakkusesse ja sai hiljem KVS-i (kroonilise väsimuse sündroomi) diagnoosi. Sellest saadik on ta püüdnud oma tervist taastada ja elada täisväärtuslikku elu, kasutades toimetulemiseks asjatundjate teadmisi.

Raamatus kirjeldab Lauren isikliku teekonna tõuse ja mõõnu ning kogemusi, pakub tõestust saanud teavet ja aitab konteksti abil mõista seda, mida me kroonilise väsimuse sündroomist seni teame. Taastumisprotsessi toetamiseks pakub raamat:

– praktilisi nõuandeid

– isiklikke lugusid

– meditsiinilisi kogemusi

– soovitusi tervenemiseks

– toitumisalaseid nõuandeid

– retsepte

– eluviisi soovitusi

Raamat on äärmiselt praktiline ja täis kasulikke nõuandeid, olles päästenööriks kõigi jaoks, kes ise selle all kannatavad, või oma lähedase aitamiseks.  Lauren Windas on litsentseeritud toitumisterapeut, loodusravi spetsialist ja ettevõtte ARDERE.com kaasasutaja. ARDERE on holistiline privaatseid heaoluprogramme pakkuv kliinik, mis valmistab ka looduslikke nahahooldustooteid. Lauren Windasel on kliiniline praksis (nii internetis kui ka Londonis kesklinnas), mis tegeleb KVS/ME ja viirushaiguste järgse väsimuse, ärritunud soole sündroomi ja seedeprobleemidega klientidega, samuti inimestega, kel on kaaluprobleeme või probleemne suhe toiduga (söömishäired). Lauren on ka söömishäirete ja rasvumise ala spetsialist keskuses National Centre for Eating Disorders ning NLP terapeut.

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.