1

Kuldmutt ja teised eluslooduse aarded

Katherine Rundell

28,90 

Sisu tutvustus

Piiritaja lendab elu jooksul kaks miljonit kilomeetrit. Sellest piisab, et lennata kaks korda Kuule ja tagasi ning siis veel korra Kuule. Pangoliin hoiab oma kokku keeratud keelt erilises puusataskus. Polaarhai elab viiesaja aasta vanuseks. Vombat inspireeris kord lembeluuletusi.

Maailm on hämmastav ja imekaunis: raamat „Kuldmutt“ kutsub teid värskete silmadega vaatama nende olendite peale, kellega me seda planeeti jagame. See on palju imelisem, palju üllatavam ja palju põnevam, kui meie kõige pöörasemad ettekujutused. Selles piiritu kaasaelamisega ja särava huumoriga kirjutatud raamatus räägib Katherine Rundell meile, kuidas ja miks see nii on.

Tundeküllastel illustratsioonidel näeme raamatus tutvustatud imepäraseid loomi – „Kuldmutt“ on äratus hoolimisele ja armastusele, silmade avamisele maailma ilule, haprusele ja iselaadsele erakordsusele.

Inglise kirjaniku KATHERINE RUNDELLI (snd 1987) menukid on tõlgitud enam kui kolmekümnesse keelde ning on pälvinud mitmeid auhindu.

Detailne info
Arvustus

RAAMATUBLOGI: Kummaline kaelkirjak, pooletuhande-aastane polaarhai, lembeluulet inspireeriv vombat, kuldmutt ja teised loomad

Loe tervet arvustust


Teised on vaadanud

Soodus

Alex Gregory

Isaga õue

Julgete isade ja kartmatute laste toredad seiklused vabas õhus

4,90 

20,90 

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.