0

Kuldreegel

Amanda Craig

29,90 

Sisu tutvustus

Kui Amanda Craigi üheksanda romaani peategelane Hannah Londoni-Penzance’i rongis esimese klassi vagunisse kutsutakse, astub ta intriigide ämblikuvõrku. Omal ajal põgenes ta Cornwallist ülikooli, täis lootust ja illusioone. Kuid pärast abielu Jake’iga ja lapse sündi on Hannah’ unistustest järel vaid armetud riismed. Mees jättis ta maha rikka lastetu naise pärast ja üksikemana ellujäämiseks peab Hannah Londonis koristajana leiba teenima. Jinni on samavõrd vihane ja kibestunud, ning ühise rongisõidu ajal lepivad naised kokku, et tapavad teineteise abikaasad. Lõppude lõpuks on nad vaid rongis kohtunud võhivõõrad – kes oskaks neid kahtlustada?

„Kuldreeglis” on ühtaegu teravat satiiri, intrigeerivat krimilugu ja liigutavat romantikat. On ka Brexit. Samal ajal on see meeldetuletus muinasjuttude, müütide ja legendide olulisusest – nii neist, mida me leiame raamatutest, kui ka neist, mida mängime konsoolidel – iseenda paremaks mõistmiseks.

Amanda Craig on briti romaanikirjanik, lühijuttude autor ja kriitik, kes alustas karjääri ajakirjanikuna ja koostab siiani kirjandusülevaateid, eriti lastekirjandusest, New Statesmanile ja Observerile. Ta on töötanud reklaaminduses ja suhtekorralduses, kogenud neis valdkondades ahistamist ja elatanud end sellest pääsemiseks koristajana. Oma lugudes prepareerib ta kaasaegset ühiskonda, nii linnas kui ka maal, teravmeelselt ja empaatiaga, kaldumata osava jutuvestjana sealjuures moraalilugemisse.

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.