1

Meelis Lao. Vabadusvõitleja, spioon või mafiooso?

Meelis Lao

27,90 

Sisu tutvustus

Taasiseseisvunud Eesti ajaloos on olulisi peatükke, millest keegi ei tea.

Avalikkus on alati piiratud informatsiooniväljas. Inimestele näidatakse pilti jäämäe veepealsest osast, kus valitsevad loosungid, demokraatia ja … illusioon.

Jäämäe veealuses osas, millest see raamat räägib, käib reaalne elu. Siin on riiklikud struktuurid, politsei, luure, poliitikud, äri- ja kriminaalne maailm omavahel seotud, olles üksteise rahastaja, käepikendus või täidesaatev jõud. Saladused ja võim on müügis. Korruptsioon on valuuta, milles toimub arveldamine. Eetika sõltub summast. Vägivald on lahendus. Kui mõnes loos saavad osalejad musta pori näkku, siis siin saadakse automaadist tina või pannakse kümneks aastaks trellide taha.

See kõik toimub ajal, kui äsja taasiseseisvunud Eesti üritab end jõuga lahti rebida Venemaa mõjusfäärist, omamata selleks mingit ressurssi. Hästi rahastatud ja hambuni relvastatud kriminaalsed gängid kogu endise Nõukogude Liidu aladelt on kehtestamas siin oma korda. Noor Eesti riik on ohus. Võidelda tuleb vahendeid valimata. Meelis Laole tehakse „pakkumine, millest ei saa keelduda“.

Kes ta siis on – vabadusvõitleja, spioon või mafiooso?

Otsustage ise.

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.