1

Meie Arvi

Lastega haagisereisil Poolas ja Baltikumis

Mari-Leen Treimann

23,90 

Sisu tutvustus

Arvi on ühe lihtsa neljaliikmelise Eesti pere minihaagis, mis on koos nendega juba viis aastat mööda Eestit, Baltimaid, Poolat ja tegelikult ka mujal Euroopas ringi vuranud. Võiks öelda, et Treimannide pere on lausa viieliikmeline! Sellest raamatust leiad reisidel juhtunud lugusid, nippe ja lahendusi reisi plaanimiseks, kurbi ja lõbusaid juhtumisi. Midagi ei ole ilustatud ega paremaks valetatud. Perereisi kannatuste detailsus võib sul muidugi igasuguse reisiisu ära võtta! Kui seda aga ei juhtu, võid hakata julgelt asju pakkima – juhendame sind sujuvalt kõigist keerulistest olukordadest läbi.

Muu hulgas leiavad vastuse järgmised küsimused: Miks teha väikeste lastega autoreise? Kuidas säilitada närv, kaine mõistus ja huumorimeel? Mida autos sõidu ajal teha ja kus teel ööbida? Millised on Baltikumis ja hiiglasuures Poolas põnevad kohad ja kämpingud? Kas lastega on võimalik ka matkata?

Mari-Leen Treimann on matka- ja reisihuviline kahe tütre ema, õppejõud ja abikaasa. Ta armastab sporti, nalju ja kannatusi. Viieaastane reisikogemus minihaagisega Euroopat avastades on andnud piisavalt julgust oma pere kogemusi ka laiema ringiga jagada. See on tema esimene raamat.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Alex Gregory

Isaga õue

Julgete isade ja kartmatute laste toredad seiklused vabas õhus

4,90 

20,90 

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.