1

Mõrvik. 1. osa

100 põnevat mõrvamõistatust ajude ragistamiseks

G.T. Karber

24,90 

Sisu tutvustus

RAHVUSVAHELINE BESTSELLER

Kes sooritas õõvastava kuriteo?
Kes, kus ja millist relva kasutades mõrva toime pani?
Keerukamatel juhtudel ka… miks?

2022. aastal lõi ameeriklasest programmeerija G. T. Karber teiste populaarsete veebipõhiste mõistatusmängude (nt Wordle, Globle, Nerdle) kõrvale Murdle’i, pakkudes kõigile tugitoolidetektiividele ja nutikatele peamurdjatele võimalust arvutist lahkumata mõtteid teritada ja kuritegusid lahendada.
Aasta hiljem koondati 100 mõrvamüsteeriumit raamatuks, mis osutus ülimenukaks kogu maailmas (nt Inglismaal oli „Murdle“ 2023. aasta jõuluajal müüduim raamat). Nüüd on täiesti ainulaadne ja kaasahaarav „MÕRVIK“ jõudnud ka Eestisse, suunates lugejat kuriteopaika uurima ja juhtlõngu otsima, kahtlusaluseid üle kuulama ja lahendama juhtumeid omaenda hallide ajurakkude abil.

Raamatus pakutavad juhtumid on nelja raskusastmega: siin leiduba parajalt mõnusaid pähkleid nii alles alustavatele nuuskuritele kui ka pea võimatuna tunduvaid ajuragistamisi Sherlock Holmesi ja Hercule Poirot’ tõelistele mantlipärijatele. Illustratsioonide, salakirjade ja vihjetega varustatud „Mõrvik“ on vaimukas ja täis intriige ning äratab meis kõigis peituva uudishimuliku uurija.

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.