0

Pookimise ime

Harri Poom

21,90 

Sisu tutvustus

Pookimine on ime küll, aga sedasorti mõnus ja kodukootud ime, mis tuleb kergemini kätte kui jalgrattasõit, usub raamatu autor Harri Poom. Oma aastakümnete pikkuse praktika varal leiab ta, et pookimise saab jalgrattasõidust kiiremini selgeks, kui on ainult huvi ja tahtmist. Kukkumist pole ka karta. Või kui, siis ainult juhul, kui tahate oma uusi oskusi rakendada kõrgel puu otsas.

Pookimisoskusel on uudishimulikule aiapidajale palju pakkuda: uusi sorte saate pookida olemasolevatele viljapuudele; luua perepuid ja tekitada aeda marjapõõsaste asemel „marjapuid“; panna hästi õitsevad, ent tolmunadja puudusel seni mitteviljunud puud ilusat saaki kandma. Pookida saate näiteks ka kõrvitsalisi, viinapuid, kaktuseid ja adeeniume.

Autor tutvustab vajalikke töövahendeid, võimalikke pookealuseid, poogendi ja aluse omavahelist sobivaust ja pookimisvõtteid. Lihtsad õpetused on kergesti järgitavad.

Harri Poom on õppinud Tartu Ülikoolis keemiat ja Räpina Aianduskoolis aiandust, Vändra lähedal elab ja tegutseb ta Tiigitamme talus.
Harri Poom on kirjutanud palju nõuandeartikleid ja mitu head aiandusraamatut: „Kaktused kääbustest hiiglasteni“ (2012), „Maalehe arbuusi- ja meloniraamat“ (2013), „Maalehe pirniraamat“ (2019) ja „Lauaviinamarjad oma aiast“ (2021).

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.