0

Puhkus Itaalias

Maeve Haran

27,90 

Sisu tutvustus

Päikesepaiste, soojus, sidruniõite lõhn ja sillerdav meri …

Ootamatult satuvad Lõuna-Itaalia villasse neli väga erinevat teises nooruses naist, kellel kõigil on mingi seos villa peremehega, kes millegipärast oma kaunist valdusest eemale hoiab.

Kuigi algul tundub, et nii erinevad inimesed ei saa kuidagi omavahel klappida, võib Itaalia päikese all juhtuda imelisi asju ning naised mõistavad, et alati on võimalik uus algus. Nad õpivad ennast ja üksteist tundma, leiavad endas ootamatuid külgi ja näevad, et elul on neile veel palju pakkuda.

Angela, Claire, Monica ja Sylvie panevad endale kaasa elama, omapärased ja värvikad on ka villa omanik Stephen, tema eakas, kuid vitaalne ema, noor aednikust naistekütt, lähedal asuva hotelli elumehest omanik, naabruses elav erakuks peetud kaasaegse kunsti suurkuju ning teisedki.

Maeve Haran (snd 1950) on lõpetanud Oxfordi õigusteaduse erialal ja töötanud varem teleprodutsendina. Oma esimese romaani kirjutas ta 41-aastaselt. Tema raamatuid on tõlgitud kahekümne kuude keelde, kaks neist on valitud aasta romantilise romaani auhinna lõppnimekirja. Maeve Haran elab Põhja-Londonis koos abikaasa ja räpaka Tiibeti terjeriga. Nad veedavad aega ka armsas maamajas Sussexis.

„Väga värskendav oli lugeda naistest, kes palju elanud, palju kogenud ja vaatavad ikka ringi huvitunud pilgul, mida maailmal veel pakkuda on. Meeldis ka, et neil olid erinevad taustalood, ei olnud kõigil abielu ja kaks last. Ja loomulikult on alati väga mõnus raamatu abil reisimas käia! Maeve Haran kirjeldab Itaaliat nii, et tunnen Tallinnaski Itaalia lõhnu, maitseid, helisid ja vaateid!“ Eia Uus

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.