1

Rahvuskala räim ja tema rammus sugulane heeringas

Tiina Lebane

17,90 

Sisu tutvustus

Millal sa viimati räime sõid? Ja kas ikka tead, et alates 22. veebruarist 2007 on räim ametlikult Eesti rahvuskala? Saa ka sina räimega sõbraks, sest soodne hind ja erakordselt suur toiteväärtus teevad räimest jätkuvalt kõige populaarsema kala meie toidulaual.
Olgugi et räim on meie mõtetes justkui kõige igapäevasem ja tavalisem kala, on temast ometi võimalik valmistada tõelisi hõrgutisi. Räimeraamatusse kogutud retseptide järgi on räime lihtne kasutada nii argiroaks kui pidutoiduks: keeda, küpseta, hauta, prae, grilli, marineeri, suitsuta! Pealegi maitseb räim ühtviisi hästi nii külmalt kui ka kuumalt, nii supis, salatis ja vormiroogades kui ka pirukatäidistes.
Lisaks leiad eraldi osana ka räime suuremale sugulasele, heeringale pühendatud retseptid. Heeringaamps ja suve esimesed värsked kartulid on ju kindlas headuses maitsepaar! Samamoodi on heeringas terve aasta vältel populaarne maiuspala igal peolaual.
Olgu see raamat sulle abimeheks lihtsate kalade, räime ja heeringa, taasavastamisel ning uute maitseelamuste väljavõlumisel!

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.