0

1 2 3 4 5

Sõbrad, kallimad ja suur hirmus asi

Matthew Perry

Sisu tutvustus

„Sõprade“ armastatud staar Matthew Perry viib lugeja nii oma töö- kui ka eraelu telgitagustesse: tema üliedukad aastad teles ning Hollywoodi filmides olid ühtlasi täidetud laastava alkoholismi ja uimastisõltuvusega. Valusalt iroonilises ja lõikavalt ausas loos paljastab Perry lapsepõlves peituvad alaväärsuskompleksi ja tähelepanuvajaduse juured ning räägib midagi varjamata oma paljudest läbikukkunud suhetest.

„Tere, minu nimi on Matthew, kuigi sa ehk tunned mind teise nime all. Sõbrad kutsuvad mind Mattyks. Ja ma peaksin olema surnud.“
Nii algab tema kaasahaarav ja kohati lausa uskumatu lugu, mis viib meid juba lapsepõlvest alguse saanud alkoholilembuse ja kuulsusejanu juhitud peadpööritavale sõidule Ameerika mägedel, kus samal ajal, kui ta oli üks maailma kõige kuulsamaid staare ja teenis nädalas miljoneid, püüdis ta vahelduva eduga välja rabeleda erinevate sõltuvuste küüsist ning elas ühes haiglas, võõrutusravikeskuses ja kainusmajas teise järel. Siin kaante vahel kohtume viieaastase Mattyga, kes lendab ihuüksi Montrealist Los Angelesse, kaelas silt „Saatjata alaealine“. Ja neljateistaastase Matthew’ga, kes on Kanadas rahvuslikul tasemel tennisemängija ning unistab profikarjäärist. Ja kahekümne nelja aastase Matthew’ga, kes puhta õnne läbi napsab endale rolli, mille jaoks ta oli sündinud ning mis muudab täielikult ja igaveseks tema elu. Aga me näeme ka praegust, veidi üle viiekümneaastast Mattyt, kes pole kaotanud lootust leida oma elu armastus ja luua pere. Kas ta on lõpuks suutnud suure hirmsa asja küüsist välja rabeleda?
Seda kõike ja paljut muud jagab armastatud näitleja ning stsenarist nüüd kogu maailma lugejatega lootuses, et sellest on kasu neil kõigil, kes on langenud sõltuvuse lõksu ja tunnevad, et on oma hädaga üksi. See on erakordne lugu, kirjutatud südamest, huumori ja soojusega nõnda, nagu seda ainult Matthew Perry teha suudab.
„Sõbrad, kallimad ja suur hirmus asi“ on meeldejääv ja südamesse pugev raamat, ühtaegu intiimne ja silmiavav ning sunnib naerma läbi pisarate ‒ just täpselt seda, mida fännid on oodanud.

Detailne info

Teised on vaadanud

Rachel Ann Cullen

Jooks elu eest

Kuidas ma end sammhaaval parandasin

1 2 3 4 5

21,90 

Soodus

Mart Kadastik

Nüüd ma siis kirjutan

Elutööraamat

1 2 3 4 5

6,90 

23,90 

Soodus

Helen Macdonald

K nagu kull

1 2 3 4 5

2,90 

18,90 

Soodus

Siiri Tall

Minu isa Emil Laansoo

1 2 3 4 5

3,90 

20,90 

Louisa Young

Sa lahkusid vara

Tõestisündinud lugu armastusest ja alkoholist

1 2 3 4 5

27,90 

Soodus

Tiit Pruuli

EÜE jälg

Pildikesi üliõpilasnoorsoo elust

1 2 3 4 5

16,90 

28,00 

Vladimir Juškin

Peaministri nõuniku päevik. Aprill 1990 - jaanuar 1992 / ДНЕВНИК СОВЕТНИКА ПРЕМЬЕР-МИНИСТРА

АПРЕЛЬ 1990 – ЯНВАРЬ 1992

1 2 3 4 5

26,90 

Christie Watson

Hoolivuse keel

Ühe meditsiiniõe lugu

1 2 3 4 5

24,90 

Soodus

Alan Shayne, Norman Sunshine

Topeltelu

Armastuslugu Broadwaylt Hollywoodi

1 2 3 4 5

2,90 

23,20 

Koostanud Veronika Kivisilla

Kiri minu nooremale minale

1 2 3 4 5

25,90 

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.