0

Tuleproov

Nõidur III

Andrzej Sapkowski

26,90 

Sisu tutvustus

Geralt ravib Thaneddi saare mässus saadud haavu Brokiloni metsas drüaadide juures, ent asub niipea kui võimalik teele talle saatusest määratud Üllatuslast otsima. Lisaks tema lahutamatule sõbrale trubaduur Tulikale saadavad nõidurit teel temperamentne vibuneiu Milva, Ciri hirmuunenägudes esinenud Nilfgaardi rüütel, keda ajavad taga keisririigi parimad salakuulajad, ja kaval päkapikk Zoltan.

Fantaasiakirjanduse elav klassik, mitmete auhindadega pärjatud Andrzej Sapkowski (sündinud 1948. aastal Łódźis) on poola nüüdiskirjanduse rahvusvaheliselt tuntuimaid nimesid. Sapkowski on loonud omaette ajaloo ja kombestikuga maailma, mis on niisama suurejooneline ja haarav kui Tolkieni või G. R. R. Martini romaanidest tuttavad paigad ning mis on pikitud vihjetega Poola ajaloole. Põnev, muhedalt humoorikas, mahlaka keelekasutusega ja erinevate keelepruukidega mängides omanäolisi ülivärvikaid karaktereid loov seikluslugu „Tuleproov” on „Nõiduri” sarja romaan, järg jutukogudele „Ettemääratuse mõõk” ja „Viimane soov” ning romaanidele „Haldjate veri” ja „Põlguse aeg”. Netflixis on võimalik vaadata sarja järgi filmitud seriaali „The Witcher”.

Romaani on poola keelest tõlkinud Margus Alver, kes tõlkis ka „Haldjate vere” ja „Põlguse aja” ning keda on tunnustatud muuhulgas ka tõlgete eest heebrea, hispaania, itaalia, katalaani, prantsuse ja vene keelest.

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.