0

Võimle end nooreks

Igapäevased harjutused valuvabaks ja reipaks eluks

Miranda Esmonde-White

24,90 

Sisu tutvustus

Vananemine pole vältimatu, aga seda saab aeglustada, vabastades keha kangusest ja valust ning samal ajal suurendades liikuvust, paindlikkust, energiat ja elujõudu.

Raamatu „Võimle end nooreks“ autor Miranda Esmonde-White pakub 30-päevase kiirkursuse, mis õpetab, kuidas ennast võimlemise abil nooremana tunda. Kursuse eesmärk on leida täiuslik tasakaal piisava, kuid mitte liigse treenimise vahel. Raamatust saab teada, miks keha reageerib halvasti äärmustele, kui treenida liiga palju või liiga vähe. Mõõdukas treening on tee valuvaba, aktiivse ja pika eluni. Harjutusi saab kasutada järjepidevalt ja palju aastaid ning need on mõeldud kõigile – nii noortele kui vanadele, nii sportlikele kui vähem liikuvatele.

Miranda Esmonde-White on treener ja endine Kanada Rahvusballeti baleriin. Kui ta tantsijakarjääri lõpetas, siis töötas ta välja fitnesstehnika Essentrics, mis on Ameerikas ka paljude sportlaste seas väga populaarne. Tema treeningutest on tehtud dokumentaalfilme, ta on esinenud fitness-saadetes ning korraldab fitnesslaagreid ja -koolitusi üle maailma. Esmonde-White on välja andnud raamatuid painduvast liikumisest ja valuvabast elust. Tema treeningprogrammidega saab tutvuda DVDdel ja voogedastusprogrammides.

Tutvu autori ja tema võimlemisprogrammidega ka essentrics.com.

Detailne info

Teised on vaadanud

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.