1000 seiklust, mida elu jooksul ette võtta

Sisu tutvustus

Meil kõigil on nimekiri unistustest, mida soovime ühel heal päeval ellu viia, kui meid ainult ei takistaks töö, perekond, kool, raha ja vastutus. Aga kui oleksite kohustustest prii? Kui miski ei piiraks teie võimalust maailma kogeda? Kui miski ei seaks teile piire, kui tahate paiku oma silmaga näha ja oma käega katsuda? Mida te siis teeksite?
Raamatusse „1000 seiklust, mida elu jooksul ette võtta” kogutud seiklused hõlmavad kõiki maailmajagusid alates virmaliste imetlemisest Soome iglus kuni kullauhtmiseni Californias, ristlusreisist Galápagose saarestikus kuni ninja’ks õppimiseni Jaapanis.
Ükskõik kas olete end aastaks õppetööst vabaks võtnud üliõpilane, pikema puhkuse ära teeninud loomeinimene või elumuutust ihkav pensionär − see käsiraamat innustab teid tegema just seda, mida olete alati teha tahtnud, aga mille kohta olete arvanud, et te ei saa seda nagunii kunagi ellu viia.
Mõned kogemused seostuvad tegevusega vabas õhus maailma imelistes paikades, nagu aktiivse vulkaani otsa ronimine Itaalias või jäine suplus Antarktikas, teised aga püüdlustega, mida saab ellu viia kus tahes, näiteks kohaliku köögi hõrgutiste proovimine, lehma lüpsmine, õllepruulimine või lihtsalt võõrkeeleoskuse lihvimine.

Detailne info

Teised on vaadanud

Rein Veidemann

101 Eesti kirjandusteost

15,50 

Ulvi Pihel

101 Eesti telesaadet

25,90 

Victoria Ward

1000 kaunist paika, kust leida vaikust ja rahu

29,75 

Kristiina Johanson, Tõnno Jonuks

101 Eesti arheoloogilist leidu

19,30 

Consuelo Rubio, Kaarel Peerna, ...

Eesti - Hispaania sõnaraamat

28,00 

Rein Kuresoo

Seal, kus talvituvad suitsupääsukesed

Reisijutte Mustalt Mandrilt

24,20 

Hendrik Relve

Minu elu uhkemad loomad

27,90 

Raul Vaiksoo

101 Eesti monumenti

21,25 

Pühad ja müstilised sümbolid

Rahvad, usundid, müsteeriumid

24,20 

Liz Dobbs

1001 taime, mida elu jooksul tundma õppida

33,90