1000 seiklust, mida elu jooksul ette võtta

Sisu tutvustus

Meil kõigil on nimekiri unistustest, mida soovime ühel heal päeval ellu viia, kui meid ainult ei takistaks töö, perekond, kool, raha ja vastutus. Aga kui oleksite kohustustest prii? Kui miski ei piiraks teie võimalust maailma kogeda? Kui miski ei seaks teile piire, kui tahate paiku oma silmaga näha ja oma käega katsuda? Mida te siis teeksite?
Raamatusse „1000 seiklust, mida elu jooksul ette võtta” kogutud seiklused hõlmavad kõiki maailmajagusid alates virmaliste imetlemisest Soome iglus kuni kullauhtmiseni Californias, ristlusreisist Galápagose saarestikus kuni ninja’ks õppimiseni Jaapanis.
Ükskõik kas olete end aastaks õppetööst vabaks võtnud üliõpilane, pikema puhkuse ära teeninud loomeinimene või elumuutust ihkav pensionär − see käsiraamat innustab teid tegema just seda, mida olete alati teha tahtnud, aga mille kohta olete arvanud, et te ei saa seda nagunii kunagi ellu viia.
Mõned kogemused seostuvad tegevusega vabas õhus maailma imelistes paikades, nagu aktiivse vulkaani otsa ronimine Itaalias või jäine suplus Antarktikas, teised aga püüdlustega, mida saab ellu viia kus tahes, näiteks kohaliku köögi hõrgutiste proovimine, lehma lüpsmine, õllepruulimine või lihtsalt võõrkeeleoskuse lihvimine.

Detailne info

Teised on vaadanud

Piret Õunapuu

101 Eesti vana aja asja

18,35 

Hanno Ojalo, Mati Õun

101 Eesti laeva

19,30 

Rein Kuresoo

Seal, kus talvituvad suitsupääsukesed

Reisijutte Mustalt Mandrilt

24,20 

Kersti Lootus, Olev Abner, ...

Eesti pargid

1

24,74 

Soodus

Christopher Dell

Okultism, nõiakunst ja maagia

Illustreeritud ajalugu

9,00 

28,00 

Karin Paulus

101 Eesti nõukogude aja ehitist

21,40 

Anu Kannike, Ester Bardone, ...

101 Eesti toitu ja toiduainet

19,30 

Roosmarii Kurvits, Tiit Hennoste

101 Eesti ajakirjanduspala

21,35 

Jaan Tamm

101 Eesti kindlust ja kaitserajatist

24,15 

Consuelo Rubio, Kaarel Peerna, ...

Eesti - Hispaania sõnaraamat

28,00