Ilmumas

Afäär

Lee Child

Sisu tutvustus

Ühe Mississippi osariigi kauges kirdenurgas asuva linnakese kõrval on sõjaväebaas, kus saavad väljaõppe välismissioonide eriväelased. Nii linnakese kui ka baasi rutiinse elu katkestab ootamatult mõrv: tapetakse noor valgenahaline naine.

Kuna ilmset süüdlast kohe ei leita, satuvad kahtluse alla nii linnaelanikud kui ka baasis teenivad sõdurid. Esimestega peaks tegelema kohalik šerif, mundrikandjaid puudutavat uurimist korraldab sõjaväepolitsei.

Lisaks ametlikult kohale saadetavale major Munrole lähetatakse kaugesse kolkasse ka Jack Reacher. Tema ülesanne on jälgida uurimise kulgu n-ö eemalt. Ta peab looma kontakti kohalike korrakaitsjatega ning kandes erariideid etendama sõjaväest lahkunud, kindla elukohata isikut.

Mõrva uurides selgub, et umbes aastase ajavahemiku jooksul on seal kandis tapetud veel kaks noort naist, kes, tõsi küll, olid mustanahalised, mistõttu nende hukkumise asjaoludega pole ülearu agaralt tegeletud.

Jack Reacher on nagu alati põhjalik ning koostöös šerifi ja oma kolleegi Munroga selgub tõde kõigest mõne päeva jooksul: süüdlast ei pea otsima kaugelt ja kuriteo niidid viivad otsapidi koguni USA senatisse.

Detailne info

Teised on vaadanud

Douglas Lindsay

Surnute laul

23,20 

Anders de la Motte

Suve lõpp

23,20 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

John le Carré

Spioon, kes pääses külma käest

23,20 

Mads Peder Nordbo

Nahata tüdruk

21,25 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

19,30 

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

24,20 

Lee Child

Kaotada pole midagi

23,30 

Soodus

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

9,00 

23,20 

Ann Cleeves

Punased luud

"Shetlandi" sarja kolmas romaan

24,20