Ilmumas

Agendi mäng

John le Carré

Sisu tutvustus

Nat, 47-aastane Briti salaluureteenistuse kauaaegne töötaja, usub, et tema päevad agenditalitajana on möödas. Ta on tagasi Londonis oma naise juures, kes on pidanud kaua üksinda hakkama saama. Korraga aga paistab, et tööandjatel on Natile siiski veel viimane ülesanne ja ta peab võtma üle Rahusadama, allakäinud alambüroo juhtimise. Rahusadama äraaetud ametnike argipäeva elavdab vaid noor praktikant Florence – ta on võtnud sihikule ukraina oligarhi, kelle näpud on sügaval Vene piruka sees.
Nat ei ole aga ainult spioon, ta on ka kirglik sulgpallimängija. Tema vastaseks esmaspäevaõhtustel mängudel on temast poole noorem Ed, kes vihkab Brexitit, vihkab Trumpi ja vihkab oma tööd hingetus meediaagentuuris. Ed on mõtlik ja üksildane tüüp ning paistab suhtlevat vabalt ainult oma sõbra Natiga, kes hoiab oma tegelikku ametit kiivalt saladuses. Õige pea selgub aga, et Nat pole ainus, kellel on saladusi.
Vanameister John le Carré põnev, terava huumoriga vürtsitatud romaan annab kohati õudusvärinaid tekitava selgusega pildi Brexiti-aegsetest pingetest ja meie ajast üldiselt.

Detailne info

Teised on vaadanud

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

22,25 

John le Carré

Spioonide pärand

23,20 

Soodus

C. J. Tudor

Kriidimees

7,00 

24,20 

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

Millenniumi sarja 2. raamat

22,25 

Ann Granger

Kurja juur

21,25 

Alexander Söderberg

Teine poeg

Sophie Brinkmanni triloogia. Teine raamat

19,30 

John le Carré

Spioon, kes pääses külma käest

23,20 

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

Jo Nesbø

Veri lumel. Veel verd

21,25 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25