Alice imedemaal

Lewis Carroll

28,90 

Sisu tutvustus

Lewis Carrolli legendaarne lugu „Alice Imedemaal“ ilmus esmakordselt aastal 1865. Nüüdseks juba ajatuks klassikaks saanud lasteraamat ei paelu üksnes väikseid lugejad, vaid on oma satiirilise ja vaimuka mõttemaailma ning mänguliste seiklustega ka täiskasvanud lugejate suur lemmik.
Raamatu peategelane Alice järgneb küülikule auku ning satub isemoodi fantaasiamaailma, kus teda ootavad kohtumised Irvik Kassi, Hertsoginna, Unihiire, Kübarsepa ja loomulikult Märtsijänesega. Tüdruku seiklused sel imedemaal on väga veidrad, kuid õpetlikud ja põnevad.

Eesti keeles ilmus „Alice Imedemaal“ esmakordselt 1940. aastal Linda Bakise ja Ants Orase tõlkes. See väljaanne on Jaan Krossi tõlge 1971. aastast. Eesti kunstnik Made Balbat annab oma võrratute piltidega Alice’i loo tegelastele uue elu ning viib lugeja koos Alice’iga seiklema imelisele võlumaale.

Kunstnik Made Balbat: „Selle raamatu illustreerimine oli minu jaoks nagu minek tagasi lapsepõlve. Sain võimaluse heita pilk läbi väikese ukse ning näha Imedemaad koos kõikide tema võrratute tegelastega. Olen selle kogemuse eest lõpmata tänulik.“

Detailne info

Teised on vaadanud

J.K. Rowling

Fantastilised elukad ja kust neid leida

10,60 

Andrus Kivirähk

Sirli, Siim ja saladused

15,90 

Soodus

Irene Zimmermann

Miss Edison

Meie geniaalne pöörane õpetaja

5,00 

13,50 

Caleb Krisp

Tooge mulle Ivy Pocketi pea

20,45 

J.K. Rowling

Lendluudpall läbi aegade

10,60 

Soodus

Carlo Collodi, Roberto Innocenti

Pinocchio seiklused

9,00 

24,90 

J.K. Rowling

Harry Potter ja tulepeeker. IV osa

22,50 

Caleb Krisp

Peatage Ivy Pocket

19,30 

Lembit Uustulnd

Ta ujub siiski....

12,99 

Andrus Kivirähk

Konna musi / Поцелуй лягушку!

9,90