Antidieet

Söö tunde järgi ja sulle jääb alles sinu raha, heaolu ja õnn

Christy Harrison

Sisu tutvustus

“Enam kui 90 protsenti teadlikult kaalu langetanud inimestest võtab keskmiselt viie aasta jooksul jälle juurde ja saab kõik kaotatud kilod tagasi. Enamgi veel, tervelt 66 protsenti kaalulangetajatest võtab juurde rohkem, kui nad algselt kaalus maha võtsid.

Kui dieedipidamine on ilmselgelt nii mõttetu, miks sellest siis ikkagi on kujunenud niisugune kinnismõte?

CHRISTY HARRISON võtab oma raamatus põhjalikult vaatluse alla kaalulangetamise ja sellest kasu lõikava multimiljardeid teeniva dieeditööstuse, paljastades võtted, mida see kasutab inimestelt aja, raha, tervise ja õnne röövimiseks. Ta pöörab pea peale teie arusaamad tervisest ja heaolust. Harrison õpetab ära tundma dieedikultuuri salakavalaid vorme ning räägib sellest, kuidas kaalulangetuskatsetest või „ideaalse“ toitumise püüdlustest loobumine aitab tegelikult parandada inimeste tervist – kehamõõtmetest olenemata.

„ANTIDIEET“ lähtub teadusuuringutest, isiklikest kogemustest ning patsientide ja kolleegide räägitud lugudest, pakkudes piirelammutavat alternatiivi dieedikultuurile, aidates lugejatel taastada kontrolli oma keha, teadvuse ja elu üle ning keskenduda sellele, mis on tegelikult oluline.”

Detailne info

Teised on vaadanud

Kirsti Timmer

Taroskoop 2021

Mart Laar

Pööre

Mälestused

Aleksandr Orlov

Stalini kuritegude salajane ajalugu

Märt Treier

Hommikujutud varasele ärkajale

Mihkel Mutt

Mägrad hernes

Aastaga haigustest priiks

Tervenduskalender 2021

7,50 

Maris Pruuli, Tiit Pruuli

Jäine igatsus

Armastus Antarktika moodi

Ristsõnastik 2021

Arstiteadus

Mihkel Raud

Võtku homme mind või saatan

Urmas Alender

Alender