Appi, me muutusime kassideks!

Mari Teede

Sisu tutvustus

Kujuta ette, kui sulle kasvaksid ühel päeval vurrud ja saba ja sa muutuksid kassiks! Ühtäkki oleks kõik hoopis teisiti. Sa peaksid põgenema naabri koera eest ja nägema vaeva iga toidupala hankimisega. Sa ei pelgaks enam kodutuid ja hakkaksid nägema asju, mida inimesed ei märka … Ühtlasi saaksid sa teada, kui raske on pesta oma kukalt!
Just nii juhtub Andra ja Ave perega pärast seda, kui nende kass Mirri salapärastel asjaoludel kaotsi läheb ja neil ei jää tema leidmiseks midagi muud üle, kui ise võluväel kassideks muutuda. Mustamäe pargitiigi lähiümbruses, suurte majade vahel lahti hargneva muheda ja haarava loo tegelasteks on lisaks Andra ja Ave perele kummaline mehike, kes nende kodumaja ümber ringi luusib, loomakliinikust põgenenud kass Aadu, ülbe naabrimees, vigase tiivaga vares, hundikoer, kes oma peremeest ootab, ja palju teisi värvikaid kujusid. Ja muidugi nende armas kass Mirri.
Raamatu autor Mari Teede on suurema osa oma elust töötanud raamatukogus tuhandete raamatute keskel. Ajapikku kasvas temas soov kirjutada ka ise üks raamat. Loomulikult kassidest. Lahedad ja lõbusad pildid on raamatusse joonistanud Kadi Kurema.

Detailne info

Teised on vaadanud

J. K. Rowling

Fantastilised elukad ja kust neid leida

10,60 

Andrus Kivirähk

Kaka ja kevad

16,90 

J. K. Rowling

Harry Potter ja tarkade kivi. I osa

14,60 

J. K. Rowling

Bard Beedle´i lood

10,60 

Andrus Kivirähk

Sibulad ja šokolaad

12,50 

Kenneth Grahame

Tuulesahin pajudes

21,25 

Soodus

Philippe Jalbert

Suurte koerustükkide päevik

5,00 

12,50 

Grigori Oster

Õuduste kool

15,80 

Aleksandra Mizielińska ja Daniel Miziliński

Kaardid

Maid, meresid ja kultuure tutvustav pildiline rännak

21,90 

Soodus

Sinikka ja Tiina Nopola

Risto Räppar ja armetu Nelli

4,00 

14,45