Apteeker Melchior ja Pilaatuse evangeelium

Indrek Hargla

Sisu tutvustus

„Apteeker Melchior ja Pilaatuse evangeelium“ on seitsmes raamat Indrek Hargla ajalooliste kriminaalromaanide tsüklis, milles kuritegusid lahendab Tallinna apteeker Melchior Wakenstede.

Issanda Aasta 1433 sügisel tuleb Melchiori juurde Harju läänimees Hunold Metsentaken ja palub tema abi, et päästa süütu mees mõrvasüüdistusest. Melchior peab minema Toompeale, kuulsa rüütli Detmar von Wenthuseni majja, kus hiljuti on julmal kombel tapetud üks inimene ja Metsentaken on veendunud, et õige süüdlane on endiselt vabaduses ja elab selles majas rahulikult edasi. See on ohtlik ülesanne, kuid Melchior võtab selle vastu. Ta leiab peaegi, et Wenthuseni maja peidab endas palju saladusi ja üks nendest võib olla seotud kurikuulsa raamatuga, mille nimi on „Pilaatuse evangeelium“. Mõrvar võib olla ükskõik kes mitmest väärikast inimesest, kes Wenthuseni majas elavad, ning Melchior on kistud aadlimeeste omavaheliste tülide keerisesse.

Romaani teine tegevusliin jälgib Melchiori poja tegutsemisi Lübeckis ja Hamburgis, kus ta lahendab Wakenstede suguvõsa needuse mõistatuse ning saab salapärase alkeemiku Benedictus Bremeri õpilaseks.

Detailne info

Teised on vaadanud

Komplekt: Imeline nukumaailm. Kirjatud koed. Vahvad sokimustrid

53,70 

Komplekt: Eesti vähetuntud taimed. Eesti kalad. Eesti lindude ränne

63,20 

Aasta aias

Märkmik-kalender 2020

12,90 

Daphne du Maurier

Jamaica võõrastemaja

20,45 

Tauri Tallermaa

Ajulugu

26,90 

Alison Jenkins

Kodu remonditööd

Nõuanded, töövõtted, õpetused ja nipid

21,90 

Komplekt: Tugev aju. Ravijooga. Paastuga terveks

60,30 

Komplekt: Sünnikoodi saladus. Ruunioraakel. Kristallid

57,90 

OSHO

Osho: vabamõtlejast müstiku elutee

26,90 

Marilyn Kerro

Taassünd

24,90