Cari Mora

Thomas Harris

Sisu tutvustus

Miami Beachi rannal seisva häärberi all on peidus kahekümne viie miljoni dollari eest kulda. Halastamatud kaabakad on seda aastaid jahtinud. Jõugu eesotsas on elajalike himudega Hans-Peter Schneider, kes elatab ennast rikkurite jubedate kujutelmade teokstegemisega.

Nende vastas seisab maja hooldav nooruke Cari Mora. Neiu on põgenenud oma kodumaalt Colombiast džunglisõja vägivalla eest ja elab Miamis ajutiselt kaitstud isiku hapra staatuse najal. Ta teeb leivaraha teenimiseks väga mitmesuguseid töid. Kaunis Cari jääb silma viimaks ometi peidetud aardeni jõudnud Hans-Peterile. Aga Cari Mora oskab üllatavaid asju ja tema elutahet on varemgi proovile pandud.

Meeste iha ja naiste ellujäämissoovi vahel hiilivad ringi koletised. Viimase saja aasta jooksul ei ole keegi suutnud manada neid esile verd tarretama panevamana kui sädelev Thomas Harris. „Cari Mora” on „Voonakeste vaikimise” autori Harrise kauaoodatud kuues romaan.

„Hannibal Lecteri keha võib ju olla mujal, aga tema vaim on taas siin … „Cari Mora” on väga iseäralik ja pentsik raamat, mis on peaaegu täielikult pühendatud inimjulmuse võigaste äärmuste kirjeldamisele.” – The Spectator

Detailne info

Teised on vaadanud

Ann Cleeves

Punased luud

"Shetlandi" sarja kolmas romaan

24,20 

Alexander Söderberg

Hea hunt

Sophie Brinkmanni triloogia 3. raamat

22,20 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

19,30 

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

22,20 

Jo Nesbø

Veri lumel. Veel verd

21,25 

Anders de la Motte

Suve lõpp

23,20 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

Douglas Lindsay

Surnute laul

23,20 

John le Carré

Spioonide pärand

23,20 

Ann Granger

Kurja juur

21,25