Cari Mora

Thomas Harris

Sisu tutvustus

Miami Beachi rannal seisva häärberi all on peidus kahekümne viie miljoni dollari eest kulda. Halastamatud kaabakad on seda aastaid jahtinud. Jõugu eesotsas on elajalike himudega Hans-Peter Schneider, kes elatab ennast rikkurite jubedate kujutelmade teokstegemisega.

Nende vastas seisab maja hooldav nooruke Cari Mora. Neiu on põgenenud oma kodumaalt Colombiast džunglisõja vägivalla eest ja elab Miamis ajutiselt kaitstud isiku hapra staatuse najal. Ta teeb leivaraha teenimiseks väga mitmesuguseid töid. Kaunis Cari jääb silma viimaks ometi peidetud aardeni jõudnud Hans-Peterile. Aga Cari Mora oskab üllatavaid asju ja tema elutahet on varemgi proovile pandud.

Meeste iha ja naiste ellujäämissoovi vahel hiilivad ringi koletised. Viimase saja aasta jooksul ei ole keegi suutnud manada neid esile verd tarretama panevamana kui sädelev Thomas Harris. „Cari Mora” on „Voonakeste vaikimise” autori Harrise kauaoodatud kuues romaan.

„Hannibal Lecteri keha võib ju olla mujal, aga tema vaim on taas siin … „Cari Mora” on väga iseäralik ja pentsik raamat, mis on peaaegu täielikult pühendatud inimjulmuse võigaste äärmuste kirjeldamisele.” – The Spectator

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

19,30 

22,20 

Ann Cleeves

Valged ööd

"Shetlandi" sarja teine romaan

23,20 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

19,30 

Ann Granger

Kurja juur

21,25 

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

22,25 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Joakim Zander

Ujuja

19,90 

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

22,20 

Alexander Söderberg

Hea hunt

Sophie Brinkmanni triloogia 3. raamat

22,20