Eesti talvised metsalinnud

Karl Adami

Sisu tutvustus

Karl Adami (1991) on loodushuviline ja -fotograaf, Keskkonnaministeeriumi noore looduskaitsja märgi laureaat. Ta on jaganud arvukaid kohtumisi elusloodusega ETV saates „Osoon”, olles nii loomalugude autor kui ka operaator. Tema töid on avaldatud kodu- ja välismaistes väljaannetes. Muuhulgas on mitu tema fotot ära trükitud rahvusvahelises ajakirjas National Geographic.

See raamat pajatab lindudest, kes vaatamata kõledate ilmade ja pakase tulekule trotsivad meie sügiseid ja eripalgelisi talvi. Talv on aeg, mil loodust haarab vaikus, linnuliikide arv on drastiliselt kahanenud ja lehtpuud paljad. See on ideaalne aeg lindude tundmaõppimiseks. Raamatus on ära toodud 27 talvise metsalinnu kirjeldus, käitumine, levik, arvukus. Lisaks rohketele fotodele jagab autor oma kogemuste põhjal ka näpunäiteid lindudele lähenemiseks ja nende jäädvustamiseks fotodele.

Raamatu autor on metsas palju samme seadnud ja õppinud tundma seal tegutsevaid sulelisi. Selleks, et metsaelanike usaldust võita, tuleb puusammaste vahel kaua viibida. Pärast aastatepikkust sõbrunemist metsaelanikega on autor valmis edastama oma teadmisi, kogemusi ja lugusid.

Detailne info

Teised on vaadanud

Henn Timm, Peeter Pall, ...

Eesti jõed

24,20 

Jürgen Schulte

Jahimehe käsiraamat

28,00 

Ain Raal, Kristel Vilbaste

Eesti ravimtaimed 3

24,90 

Soodus

Andrei Miljutin

Maailma imetajate mitmekesisus

6,00 

26,10 

Ain Kallis, Andres Tarand

Eesti tornaadod

23,20 

Epp Moks, Harri Valdmann, ...

Eesti imetajad

19,90 

Kai Kimmel

Eesti sood

23,20 

Toomas Kukk

Eesti vähetuntud taimed

21,40 

Lee Alan Dugatkin, Ljudmila Trut

Kuidas kodustada rebast (ja luua vähehaaval koera)

25,10 

Taimi Paal

Eesti metsamarjad

21,25