Eesti talvised metsalinnud

Karl Adami

Sisu tutvustus

Karl Adami (1991) on loodushuviline ja -fotograaf, Keskkonnaministeeriumi noore looduskaitsja märgi laureaat. Ta on jaganud arvukaid kohtumisi elusloodusega ETV saates „Osoon”, olles nii loomalugude autor kui ka operaator. Tema töid on avaldatud kodu- ja välismaistes väljaannetes. Muuhulgas on mitu tema fotot ära trükitud rahvusvahelises ajakirjas National Geographic.

See raamat pajatab lindudest, kes vaatamata kõledate ilmade ja pakase tulekule trotsivad meie sügiseid ja eripalgelisi talvi. Talv on aeg, mil loodust haarab vaikus, linnuliikide arv on drastiliselt kahanenud ja lehtpuud paljad. See on ideaalne aeg lindude tundmaõppimiseks. Raamatus on ära toodud 27 talvise metsalinnu kirjeldus, käitumine, levik, arvukus. Lisaks rohketele fotodele jagab autor oma kogemuste põhjal ka näpunäiteid lindudele lähenemiseks ja nende jäädvustamiseks fotodele.

Raamatu autor on metsas palju samme seadnud ja õppinud tundma seal tegutsevaid sulelisi. Selleks, et metsaelanike usaldust võita, tuleb puusammaste vahel kaua viibida. Pärast aastatepikkust sõbrunemist metsaelanikega on autor valmis edastama oma teadmisi, kogemusi ja lugusid.

Detailne info

Teised on vaadanud

Voltaire

Filosoofilised kirjad

15,80 

Komplekt: Imeline nukumaailm. Kirjatud koed. Vahvad sokimustrid

53,70 

Rein Kuresoo

Seal, kus talvituvad suitsupääsukesed

Reisijutte Mustalt Mandrilt

24,20 

Väike käsiraamat uudishimulikele ja hakkajatele tüdrukutele

15,80 

Komplekt: Sünnikoodi saladus. Ruunioraakel. Kristallid

57,90 

Marilyn Kerro

Taassünd

24,90 

Diana Gabaldon

Lume ja tuha hingus

1. raamat

27,85 

TERAV PLIIATS 1/2020

1,90 

Indrek Hargla

Apteeker Melchior ja Pilaatuse evangeelium

20,95 

Valdur Mikita

Mikita keeleaabits

19,90