Eesti talvised metsalinnud

Karl Adami

Sisu tutvustus

Karl Adami (1991) on loodushuviline ja -fotograaf, Keskkonnaministeeriumi noore looduskaitsja märgi laureaat. Ta on jaganud arvukaid kohtumisi elusloodusega ETV saates „Osoon”, olles nii loomalugude autor kui ka operaator. Tema töid on avaldatud kodu- ja välismaistes väljaannetes. Muuhulgas on mitu tema fotot ära trükitud rahvusvahelises ajakirjas National Geographic.

See raamat pajatab lindudest, kes vaatamata kõledate ilmade ja pakase tulekule trotsivad meie sügiseid ja eripalgelisi talvi. Talv on aeg, mil loodust haarab vaikus, linnuliikide arv on drastiliselt kahanenud ja lehtpuud paljad. See on ideaalne aeg lindude tundmaõppimiseks. Raamatus on ära toodud 27 talvise metsalinnu kirjeldus, käitumine, levik, arvukus. Lisaks rohketele fotodele jagab autor oma kogemuste põhjal ka näpunäiteid lindudele lähenemiseks ja nende jäädvustamiseks fotodele.

Raamatu autor on metsas palju samme seadnud ja õppinud tundma seal tegutsevaid sulelisi. Selleks, et metsaelanike usaldust võita, tuleb puusammaste vahel kaua viibida. Pärast aastatepikkust sõbrunemist metsaelanikega on autor valmis edastama oma teadmisi, kogemusi ja lugusid.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Tuire Kaimio, Minna Tallberg

Koos hobusega

25,00 

32,90 

Andres Tõnisson, Ain Vellak

Eesti koopad

23,20 

Ain Raal

101 Eesti ravimtaime

18,90 

Taimi Paal

Eesti metsamarjad

21,25 

Rob Hume

Linnuvaatleja ABC

24,90 

Soodus

Peep Ilmet

Linnumeeli

3,00 

16,40 

Anneli Palo

Eesti metsad

22,20 

Marc Hamer

Kuidas püüda mutti

... ja leida ennast looduses

22,30 

Soodus

Urmas Laansoo

Retk taimede maailma

7,00 

15,62 

Andres Tarand, Ain Kallis

Eesti tornaadod

23,20