Eesti talvised metsalinnud

Karl Adami

Sisu tutvustus

Karl Adami (1991) on loodushuviline ja -fotograaf, Keskkonnaministeeriumi noore looduskaitsja märgi laureaat. Ta on jaganud arvukaid kohtumisi elusloodusega ETV saates „Osoon”, olles nii loomalugude autor kui ka operaator. Tema töid on avaldatud kodu- ja välismaistes väljaannetes. Muuhulgas on mitu tema fotot ära trükitud rahvusvahelises ajakirjas National Geographic.

See raamat pajatab lindudest, kes vaatamata kõledate ilmade ja pakase tulekule trotsivad meie sügiseid ja eripalgelisi talvi. Talv on aeg, mil loodust haarab vaikus, linnuliikide arv on drastiliselt kahanenud ja lehtpuud paljad. See on ideaalne aeg lindude tundmaõppimiseks. Raamatus on ära toodud 27 talvise metsalinnu kirjeldus, käitumine, levik, arvukus. Lisaks rohketele fotodele jagab autor oma kogemuste põhjal ka näpunäiteid lindudele lähenemiseks ja nende jäädvustamiseks fotodele.

Raamatu autor on metsas palju samme seadnud ja õppinud tundma seal tegutsevaid sulelisi. Selleks, et metsaelanike usaldust võita, tuleb puusammaste vahel kaua viibida. Pärast aastatepikkust sõbrunemist metsaelanikega on autor valmis edastama oma teadmisi, kogemusi ja lugusid.

Detailne info

Teised on vaadanud

Ain Raal, Kristel Vilbaste

Eesti ravimtaimed 2

21,40 

Epp Moks, Harri Valdmann, ...

Eesti imetajad

19,90 

Tiina Toomet, Triin Kass

Kas kass ... ?

24,15 

Ilkka Hanski

Sõnumeid saartelt

Elurikkuse ilmatuur

27,80 

Soodus

Urmas Laansoo

Palmid

3,00 

27,70 

John Wiseman

Ellujäämise käsiraamat

Kuidas jääda ellu metsikus looduses, erinevates kliimavööndites, merel ja maal

22,20 

Pertti Salo, Ulla Salo

Meie metsade seened

19,90 

Rob Hume

Linnuvaatleja ABC

24,90 

Ain Kallis, Andres Tarand

Eesti tornaadod

23,20 

Yuval Zommer

Suur linnuraamat

16,70