Eesti talvised metsalinnud

Karl Adami

Sisu tutvustus

Karl Adami (1991) on loodushuviline ja -fotograaf, Keskkonnaministeeriumi noore looduskaitsja märgi laureaat. Ta on jaganud arvukaid kohtumisi elusloodusega ETV saates „Osoon”, olles nii loomalugude autor kui ka operaator. Tema töid on avaldatud kodu- ja välismaistes väljaannetes. Muuhulgas on mitu tema fotot ära trükitud rahvusvahelises ajakirjas National Geographic.

See raamat pajatab lindudest, kes vaatamata kõledate ilmade ja pakase tulekule trotsivad meie sügiseid ja eripalgelisi talvi. Talv on aeg, mil loodust haarab vaikus, linnuliikide arv on drastiliselt kahanenud ja lehtpuud paljad. See on ideaalne aeg lindude tundmaõppimiseks. Raamatus on ära toodud 27 talvise metsalinnu kirjeldus, käitumine, levik, arvukus. Lisaks rohketele fotodele jagab autor oma kogemuste põhjal ka näpunäiteid lindudele lähenemiseks ja nende jäädvustamiseks fotodele.

Raamatu autor on metsas palju samme seadnud ja õppinud tundma seal tegutsevaid sulelisi. Selleks, et metsaelanike usaldust võita, tuleb puusammaste vahel kaua viibida. Pärast aastatepikkust sõbrunemist metsaelanikega on autor valmis edastama oma teadmisi, kogemusi ja lugusid.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Urmas Laansoo

Palmid

3,00 

27,70 

Tiit Leito

Maakillud meres.

Eesti väikesaared

29,00 

Helen Macdonald

K nagu kull

19,30 

Marc Hamer

Kuidas püüda mutti

... ja leida ennast looduses

22,30 

Ain Vellak, Andres Tõnisson

Eesti koopad

23,20 

Tarvo Valker

Eesti lindude ränne

23,20 

Pertti Salo, Ulla Salo

Meie metsade seened

19,90 

Anu Palm, Helle Mäemets, ...

Eesti järved

23,20 

Tiit Hunt

Eesti kalad

18,60 

Ain Raal, Kristel Vilbaste, ...

Eesti ravimtaimed 1

23,90