Haldjate veri

Andrzej Sapkowski

Sisu tutvustus

Üle saja aasta on inimesed, päkapikud, härjapõlvlased, kääbikud ja haldjad sõbralikult teineteise kõrval elanud, ent ajad on muutunud: õhus on tunda rahutust ja erinevad rahvad on taas sõjajalal.
Cintra troonipärija Cirilla läheb Cintra piiramise ja tapatalgute käigus jäljetult kaduma. Levib kuulujutt, et ta on elus ning et Riivimaa Geralt, nõidur, kellest lauldakse laule ja pajatatakse legende, on lapse salajasse pelgupaika toimetanud. Kuna ammuse ettekuulutuse järgi on Cirillal võime maailma muuta kas hea või kurja poole, ihkavad paljud tüdruku erakordseid võimeid oma kontrolli alla saada. Just Riivimaa Geralti ülesandeks saab last ükskõik mis hinnaga kaitsta. Ja tema on mees, kes kaotusega juba ei lepi.
Fantaasiakirjanduse klassik, mitmete auhindadega pärjatud Andrzej Sapkowski on poola nüüdiskirjanduse rahvusvaheliselt tuntumaid nimesid. Sapkowski on loonud omaette ajaloo ja kombestikuga maailma, mis on niisama suurejooneline ja haarav kui Tolkieni või G. R. R. Martini romaanidest tuttavad paigad. Põnev ja mahlaka keelekasutusega seikluslugu „Haldjate veri” on „Nõiduri” sarja esimene romaan, järg eesti keeleski ilmunud jutukogudele „Viimane soov” (Tiritamm, 2011) ja „Ettemääratuse mõõk” (Tiritamm, 2013).

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Patrick Rothfuss

Vaikivate asjade aeglane settimine

3,00 

17,70 

Soodus

Robin Hobb

Hull laev I

Eluslaevnike triloogia teine raamat. 1. osa

8,00 

25,15 

J. K. Rowling

Harry Potter ja saladuste kamber. II osa

16,90 

George R. R. Martin

Tants lohedega I

Esimene raamat

21,25 

Soodus

Robin Hobb

Võlulaev I

Esimene raamat. 1. osa

8,00 

19,60 

Erika Johansen

Tearlingi kuninganna

27,00 

Siri Pettersen

Odinilaps

25,15 

Maria Turtschaninoff

Maresi

Punase kloostri kroonikad

19,30 

Diana Gabaldon

Võõramaalane. 2. raamat

Võõramaalase sarja I osa 2.raamat

27,00 

George R. R. Martin

Kuningate heitlus II

Teine raamat

16,17