Haldjate veri

Andrzej Sapkowski

Sisu tutvustus

Üle saja aasta on inimesed, päkapikud, härjapõlvlased, kääbikud ja haldjad sõbralikult teineteise kõrval elanud, ent ajad on muutunud: õhus on tunda rahutust ja erinevad rahvad on taas sõjajalal.
Cintra troonipärija Cirilla läheb Cintra piiramise ja tapatalgute käigus jäljetult kaduma. Levib kuulujutt, et ta on elus ning et Riivimaa Geralt, nõidur, kellest lauldakse laule ja pajatatakse legende, on lapse salajasse pelgupaika toimetanud. Kuna ammuse ettekuulutuse järgi on Cirillal võime maailma muuta kas hea või kurja poole, ihkavad paljud tüdruku erakordseid võimeid oma kontrolli alla saada. Just Riivimaa Geralti ülesandeks saab last ükskõik mis hinnaga kaitsta. Ja tema on mees, kes kaotusega juba ei lepi.
Fantaasiakirjanduse klassik, mitmete auhindadega pärjatud Andrzej Sapkowski on poola nüüdiskirjanduse rahvusvaheliselt tuntumaid nimesid. Sapkowski on loonud omaette ajaloo ja kombestikuga maailma, mis on niisama suurejooneline ja haarav kui Tolkieni või G. R. R. Martini romaanidest tuttavad paigad. Põnev ja mahlaka keelekasutusega seikluslugu „Haldjate veri” on „Nõiduri” sarja esimene romaan, järg eesti keeleski ilmunud jutukogudele „Viimane soov” (Tiritamm, 2011) ja „Ettemääratuse mõõk” (Tiritamm, 2013).

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Robin Hobb

Võlulaev II

Esimene raamat 2.osa

8,00 

24,90 

Soodus

Patrick Rothfuss

Vaikivate asjade aeglane settimine

5,00 

17,70 

Soodus

Christie Golden

Warcraft

Durotan

2,00 

19,30 

J. K. Rowling

Harry Potter ja tulepeeker. IV osa

22,50 

Robin Hobb

Salamõrtsuka õpilane I

I raamat

17,57 

George R. R. Martin

Mõõkade maru I

Esimene osa: teras ja lumi

19,30 

Soodus

Terry Pratchett

Nanny Oggi kokaraamat

1,00 

17,40 

Robin Hobb

Salamõrtsuka teekond I

III raamatu 1. osa

22,80 

George R. R. Martin

Mõõkade maru II

Teine osa: veri ja kuld

19,43 

Lois McMaster Bujold

Peeglitants

26,70