Soodus

Hävitatud

David Cronenberg

Soodushind 5,00 

21,25 

Sisu tutvustus

Kultusrežissööri David Cronenbergi esikromaan on intrigeeriv lugu kahest ajakirjanikust Naomist ja Nathanist, kes on üksteisele nii armukesed kui konkurendid.
Naomi on süvenenud prantsuse filosoofide ja vabameelse seksuaalelu propageerijate Célestine ja Aristide Arosteguy juhtumi uurimisse. Célestine leiti oma Pariisi korterist mõrvatu ja moonutatuna. Aristide, keda kahlustatakse oma naise tapmises ja kehaosade söömises, on kadunud. Ekstsentrilise tudengi Hervé Blomqvisti vihjetele tuginedes asub Naomi meest otsima. Mida rohkem Naomi asja uurib, seda rohkem saab ta teada abielupaari kummalisest seksuaalelust, kuhu oli kaasatud ka mitmeid teisi inimesi.
Samal ajal pildistab Nathan Budapestis vastuolulise ja ebaseaduslikult praktiseeriva kirurgi Zoltán Molnári tegevust. Kirurg oli varem Interpoli tagaotsitavate nimekirjas kahtlustatuna organikaubanduses. Pärast ühe Molnàri patsiendiga magamist nakatub Nathan haruldasse suguhaigusse nimega Roiphe. Nathan sõidab Torontosse, et kohtuda mehega, kes selle haiguse avastas.
Üsna pea on Naomi ja Nathan ennast nii põhjalikult juhtumitesse mässinud, et terve nende elu muutub sürrealistlikuks teekonnaks ülemaailmsete vandenõuteooriate keerdkäikudesse.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

7,00 

24,20 

Soodus

David Lagercrantz

Mees, kes otsis oma varju

Millenniumi sarja 5. raamat

9,00 

24,90 

Soodus

Fred Vargas

Libahunt

5,00 

21,25 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

19,30 

Soodus

Gin Phillips

Karm kuningriik

5,00 

21,25 

Soodus

C. J. Tudor

Kriidimees

7,00 

24,20 

Soodus

Ann Granger

Kurja juur

7,00 

21,25 

Yrsa Sigurðardóttir

Pärand

I osa Freyja ja Huldari sarjast

22,25 

Soodus

John Grisham

Salakaebaja

7,00 

25,15