Soodus

Hävitatud

David Cronenberg

Sisu tutvustus

Kultusrežissööri David Cronenbergi esikromaan on intrigeeriv lugu kahest ajakirjanikust Naomist ja Nathanist, kes on üksteisele nii armukesed kui konkurendid.
Naomi on süvenenud prantsuse filosoofide ja vabameelse seksuaalelu propageerijate Célestine ja Aristide Arosteguy juhtumi uurimisse. Célestine leiti oma Pariisi korterist mõrvatu ja moonutatuna. Aristide, keda kahlustatakse oma naise tapmises ja kehaosade söömises, on kadunud. Ekstsentrilise tudengi Hervé Blomqvisti vihjetele tuginedes asub Naomi meest otsima. Mida rohkem Naomi asja uurib, seda rohkem saab ta teada abielupaari kummalisest seksuaalelust, kuhu oli kaasatud ka mitmeid teisi inimesi.
Samal ajal pildistab Nathan Budapestis vastuolulise ja ebaseaduslikult praktiseeriva kirurgi Zoltán Molnári tegevust. Kirurg oli varem Interpoli tagaotsitavate nimekirjas kahtlustatuna organikaubanduses. Pärast ühe Molnàri patsiendiga magamist nakatub Nathan haruldasse suguhaigusse nimega Roiphe. Nathan sõidab Torontosse, et kohtuda mehega, kes selle haiguse avastas.
Üsna pea on Naomi ja Nathan ennast nii põhjalikult juhtumitesse mässinud, et terve nende elu muutub sürrealistlikuks teekonnaks ülemaailmsete vandenõuteooriate keerdkäikudesse.

Detailne info

Teised on vaadanud

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

Mats Olsson

Paremateski peredes

22,25 

Soodus

Asa Larsson

Päikesetorm

3,00 

21,25 

Soodus

David Lagercrantz

See, mis ei tapa

Millenniumi sarja 4. raamat

12,00 

24,90 

Soodus

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

Millenniumi sarja 2. raamat

12,00 

22,25 

Robert Galbraith

Siidiuss

19,90 

Soodus

Alexander Söderberg

Teine poeg

Sophie Brinkmanni triloogia. Teine raamat

3,00 

19,30 

Soodus

Gillian Flynn

Lõikepind

2,00 

19,30 

Soodus

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

12,00 

18,53 

Soodus

Asa Larsson

Veresüü

2,00 

16,20