Hingest aus

Kuidas elumuutuses ennast leida?

Kaidi Laur

Sisu tutvustus

Kui su just üles ehitatud elu kokku kukub, on sul kaks võimalust: teha nägu, et kõik jätkub vanaviisi, või siis muutusega kaasa minna.

Elu on muutuste ahel. Kõik meie ümber ja sees muutub, kasvab ja liigub. Vahel võib tunduda, et oleme üksi suures ja kõledas maailmas. Kipume uskuma valesid, mis takistavad meil jõudmast oma potentsiaalini, sest arvame olevat katkised, valed või ebapiisavad. Usume kõiksugu jama, kuidas peaksime ja ei tohiks käituda, ning teiste tarkusi kuulates kaotame tasapisi ühenduse sellega, kes tegelikult oleme.

Me peaksime oma elud tagasi võtma. Tundma rõõmu, rahu, näitama keskmist sõrme hirmule olla teiste poolt arvustatud ja julgema olla me ised, ebatäiuslikuna täiuslikud. See raamat aitab sind sel teel. Võib-olla natuke. Võib-olla päris palju. Aga üsna kindlalt aitab, kui sa lubad.

Sa ei ole üksi. Oleme sarnasemad, kui arvame. Võid võtta seda raamatut kui uut parimat sõpra, kellega koos üks sügav hingetõmme teha, tundmatusse hüpata ning sealt julgema ja ehedamana välja tulla.

Raamatus on mitu tasandit ja seda saab lugeda mitutmoodi. Otsast lõpuni või tagant ettepoole. Mõne loo või lehekülje kaupa ja siis ise edasi mõelda. Lugeda nagu luuletuste kogu, kus värsside järjekorra valid ise. Saab lugeda eesti keeles ja meele keeles. Ja kui lugeda ei viitsi, vaadata pilte ja lasta tähtedel silme ees tantsida. Või leida üks meditatsioon ja olla iseendaga. Lihtsalt.

Kaidi Laur on praktiseeriv terapeut, aimekirjanik, blogija, turundusjuht, koolitaja, joogaõpetaja, stuudio City Yoga üks omanikest ning unistajast tervemõistuslik hedonist. Ta on raamatu „Hingest rahul“ ja samanimelise üle 18 000 jälgijaga blogi autor ning virtuaalajakirja „Edasi“ üks enimjagatud kirjutajaid.

Tema töid ja mõtisklusi inspireerivad inimesed ja suhted enda ning ümbritsevaga. Inimeseks olemisest, suhetest ja väljakutsetest ta kirjutabki, püüdes leida vastuseid ka suurtele küsimustele, näiteks: “Mis on minu tõde?”, “Kes ma olen?”. Antud raamatu kirjutas ja avaldas ta sellepärast, et ise vajas selle lugemist.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Aarne Mägi

Maru lugu

7,00 

15,90 

Ann Cleeves

Õhku haihtunud

24,90 

Mart Ojasalu

Roosid Eesti aedades

22,30 

Ago Pajur, Hellar Lill, ...

Eesti Vabadussõja ajalugu II

Kaitsesõda piiride taga ja lõpuvõitlused

23,90 

Soodus

Boriss Pasternak

Doktor Živago

9,00 

25,10 

Liz Dobbs

1001 taime, mida elu jooksul tundma õppida

33,90 

Peter Walker

Beebimassaaž

Järeleproovitud võtted imiku rahustamiseks ja arengu toetamiseks

16,70 

Sheila O´Flanagan

Pelgupaik

26,00 

Andrew Solomon

Käbid ja kännud

Vanemad ja lapsed oma identiteedi otsinguil

35,90 

Soodus

Ain Vellak, Andres Tõnisson

Eesti koopad

7,00 

23,20