Hundirada

Katrin Johanson

Sisu tutvustus

„Hundirada” on lugu sellest, kuivõrd juhib meie elukulgu päritolu ja kui vaba on inimene ise oma elu üle otsustama.
Paari aasta eest leseks jäänud Teppo on saanud talviseks ajaks tööotsa järve saarel. Ühel päeval haagib end Teppole sappa bravuurikas naine koos väikese lapsega. Üle öö muutunud ilmaolud on järgmiseks hommikuks tagasitee külla ära lõiganud ja Teppo on saanud endale vastu tahtmist uue perekonna. Kui naine ühel ööl kaob, jääb võõras veidralt tõsiste silmadega Sasha Teppo hooleks.
Mida vanemaks Sasha saab, seda enam kerkivad üles küsimused tema päritolu kohta: kes ta on, kus on ta juured ja kes oli ta ema, see kummaline naine, kelles pulbitses ühteaegu nii meeletu elutahe kui ka raevukas enesehävituslikkus. Kui välja ilmub Gregor, ema kunagine kallim ja sõber, hakkab Sasha üha enam aimama, kuivõrd eriskummalist päritolu ta tegelikult on.
Katrin Johanson (snd 1972) on lõpetanud Viljandi Kultuurikolledži näitekunsti erialal, töötanud õpetaja ja ajakirjanikuna ning illustreerinud raamatuid, praegu töötab ta inglise keele õpetajana. „Hundi¬rada” on Kat¬rin Johansoni kolmas romaan. Kirjastuses Varrak on varem ilmunud tema romaanid „Läbikäidavad toad” (2015) ja „Atlantis abajas” (2016).

Detailne info

Teised on vaadanud

Anneli Saro

101 Eesti teatrisündmust

19,90 

Kristi Piiper

Tõde või tegu

Stella

14,45 

Tõnu Õnnepalu

Klaasveranda

17,40 

Soodus

Thomas Salumets

Kujuneda sunnita

Mõistmaks Jaan Kaplinskit

5,00 

17,40 

Sirje Helme

101 Eesti kunstiteost

21,25 

Ain Raal

101 Eesti ravimtaime

18,90 

Soodus

Kaido Tiigisoon

Kus pingviinid ei laula

3,00 

19,30 

Soodus

Katrin Kurmiste

Umbtaevas

3,00 

16,40 

Tänapäevane Eesti köök

22,90 

Sofi Oksanen

Puhastus

18,35