Hunditalv

Cecilia Ekbäck

Sisu tutvustus

1717. aasta, Rootsi Lapimaa. Koos oma abikaasa Paavo ning tütarde Frederika ja Doroteaga jõuab Maija Soomest pärale oma uude koju. Ta loodab end mineviku taagast lahti raputada ja kaunil, kuid karmil maal uut elu alustada. Nende kohal kõrgub ähvardavalt Blackåseni mägi, mille kurjakuulutav kohalolu tumestab orgu ja sünge ajalugu kummitab selle varjus elavaid asunikke.

Kitsi karjatades leiab Frederika naabri moonutatud surnukeha. Erikssoni surm aetakse huntide süüks, aga Maija on veendunud, et haavad on põhjustanud inimene. Hoolimata naabrite kummalisest huvipuudusest ja Erikssoni lese saatusest, otsustab Maija surmajuhtumit edasi uurida.

Suvest saab sügis ja sügisest hunditalv – kõige karmim talv, mida keegi mäletab. Maija alustab ohtlikku ettevõtmist, et paljastada Blackåsenil aset leidnud traagilised sündmused, mille nii naabrid kui ka kirik on otsustanud maha vaikida. Külmas, näljas ja igikestvas pimeduses jõuab Maija vähehaaval teadmiseni, mis on Blackåseni varjus elamise ja seal ellujäämise tõeline hind, ja kohutava tõeni nende kohta, kes on pidanud seda maksma.

Detailne info

Teised on vaadanud

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

22,20 

Soodus

Robert Galbraith

Siidiuss

7,00 

19,90 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

19,30 

Ann Granger

Kurja juur

21,25 

Soodus

John Grisham

Salakaebaja

7,00 

25,15 

Yrsa Sigurðardóttir

Lõpparve

II osa Freyja ja Huldari sarjast

23,20 

Douglas Lindsay

Surnute laul

23,20 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Joakim Zander

Ujuja

19,90 

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20