Karm kuningriik

Gin Phillips

Sisu tutvustus

Joan ja tema nelja-aastane poeg Lincoln kiirustavad loomaaia väljapääsu poole – on sulgemisaeg. Kauguses kostab ilutulestik … või on see ikka ilutulestik?
Ei, need on lasud. Nii algab Joani ja Lincolni painajalik põgenemine püssimeeste eest, kes pimenevas loomaaias inimesi jahivad.
Kuhu end peita? Keda usaldada? Igal sammul peab Joan langetama otsuseid ning igaüks neist muutub elu ja surma küsimuseks. Ka Lincolnile küpsiste ostmisest võib saada piinavalt närvesööv retk – millisest varjust kerkib relva hoidev käsi? Õud ei peida end niivõrd püssitorus kui pidevas teadmatuses ja pinges. Joan ja Lincoln on loomaaias loomadena lõksus ning et nende ellujäämine ei sõltuks pelgalt õnnest, peab Joan kasutusele võtma kõik emana õpitud tarkused.
Kolm tundi kestva klaustrofoobse painaja jooksul mõistabki naine selgelt üht: Lincolni nimel on ta valmis tegema ükskõik mida. Kui tal on valida poja ja teiste inimeste kaitsmise vahel, valib ta kõhklematult Lincolni. Ent kuidas ikkagi tõmmata joont enesealalhoiuinstinkti ja moraalse kohustuse vahele teisi aidata? Kelle ja mille nimel oleme valmis surema?

Detailne info

Teised on vaadanud

Ann Cleeves

Punased luud

"Shetlandi" sarja kolmas romaan

24,20 

Ann Granger

Kurja juur

21,25 

Yrsa Sigurðardóttir

Lõpparve

II osa Freyja ja Huldari sarjast

23,20 

Ann Cleeves

Valged ööd

"Shetlandi" sarja teine romaan

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

Douglas Lindsay

Surnute laul

23,20 

David Lagercrantz

See, mis ei tapa

Millenniumi sarja 4. raamat

24,90 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

24,20 

Mads Peder Nordbo

Nahata tüdruk

21,25