Karm kuningriik

Gin Phillips

Sisu tutvustus

Joan ja tema nelja-aastane poeg Lincoln kiirustavad loomaaia väljapääsu poole – on sulgemisaeg. Kauguses kostab ilutulestik … või on see ikka ilutulestik?
Ei, need on lasud. Nii algab Joani ja Lincolni painajalik põgenemine püssimeeste eest, kes pimenevas loomaaias inimesi jahivad.
Kuhu end peita? Keda usaldada? Igal sammul peab Joan langetama otsuseid ning igaüks neist muutub elu ja surma küsimuseks. Ka Lincolnile küpsiste ostmisest võib saada piinavalt närvesööv retk – millisest varjust kerkib relva hoidev käsi? Õud ei peida end niivõrd püssitorus kui pidevas teadmatuses ja pinges. Joan ja Lincoln on loomaaias loomadena lõksus ning et nende ellujäämine ei sõltuks pelgalt õnnest, peab Joan kasutusele võtma kõik emana õpitud tarkused.
Kolm tundi kestva klaustrofoobse painaja jooksul mõistabki naine selgelt üht: Lincolni nimel on ta valmis tegema ükskõik mida. Kui tal on valida poja ja teiste inimeste kaitsmise vahel, valib ta kõhklematult Lincolni. Ent kuidas ikkagi tõmmata joont enesealalhoiuinstinkti ja moraalse kohustuse vahele teisi aidata? Kelle ja mille nimel oleme valmis surema?

Detailne info

Teised on vaadanud

Ingar Johnsrud

Viini vennaskond

Beieri triloogia esimene raamat

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

19,30 

Michael Katz Krefeld

Sekt

24,20 

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

Millenniumi sarja 2. raamat

22,30 

Leif G. W. Persson

Teisel ajal, teises elus

Olof Palme triloogia II osa

26,90 

Soodus

Deon Meyer

Surnud enne surma

3,00 

23,20 

Soodus

Yana Vagner

Vongozero

5,00 

22,25 

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

22,20 

David Lagercrantz

See, mis ei tapa

Millenniumi sarja 4. raamat

24,90 

Soodus

Asa Larsson

Päikesetorm

3,00 

21,25