Ilmumas

Kas kass …

Triin Kass, Tiina Toomet

Sisu tutvustus

Kassiomaniku käsiraamatus „Kas kass …“ tutvustavad kogenud loomaarstid Tiina Toomet ja Triin Kass maailma uusimaid teadussaavutusi kasside käitumise ja võimete uurimisel ning tänapäevaseid kassipidamise põhimõtteid ja võtteid. Nad annavad soovitusi, kuidas loodust, keskkonda ja loomi aina enam väärtustavas ühiskonnas kassi mõista ja õpetada ning hoolitseda tema eest nii, et kass elaks alati täisväärtuslikku ja huvitavat elu ning püsiks terve.
Lisaks poolesaja peatüki pealkirjas esitatud küsimusele „Kas kass …?“ saab vastuse sadakond muudki kassiomanikku harivat ja abistavat küsimust. Erilise valuteemana lahatakse kassi agressiivsuse väljendust ja võimalikke põhjuseid ning sellest võõrutamise viise.
Raamatus käsitletakse kassi muutuvaid vajadusi terve eluringi jooksul, moodsa aja kassihaigusi ning ka kassipidamise õiguslikku poolt – kiipimist ja kassipidamist reguleerivaid õigusakte. Tõsisema jutu sekka pakutakse lõbusaid lugusid ja kurioosumeid: kas teie näiteks teadsite, et teoreetiliselt võiks üksainus kassiema saada ideaaloludes üheksa aasta jooksul 11 miljonit järglast?

Detailne info

Teised on vaadanud

Rein Sander

101 Eesti puud ja põõsast

15,50 

Indrek Rohtmets, Hendrik Relve, ...

Eesti elusloodus

Kodumaa looduse teejuht

26,95 

Soodus

Tuire Kaimio, Minna Tallberg

Koos hobusega

25,00 

32,90 

Peeter Pall, Henn Timm, ...

Eesti jõed

24,20 

Anneli Palo

Eesti metsad

22,20 

Ulla Salo, Pertti Salo

Meie metsade seened

19,90 

Kai Kimmel

Eesti sood

23,20 

Soodus

Denis Noble

Elu muusika

Bioloogia teispool geene

5,00 

24,15 

Anne Sverdrup-Thygeson

Putukate planeet

Imelikest, kasulikest ja vaimustavatest mutukatest, kelleta me elada ei saa

21,40 

Karl Adami

Eesti talvised metsalinnud

22,30