Kas kass … ?

Tiina Toomet, Triin Kass

24,15 

Sisu tutvustus

Kogenud loomaarstid Tiina Toomet ja Triin Kass tutvustavad maailma uusimaid teadussaavutusi kasside käitumise ja võimete uurimisel ning tänapäevaseid kassipidamise põhimõtteid ja võtteid. Nad annavad soovitusi, kuidas loodust, keskkonda ja loomi aina enam väärtustavas ühiskonnas kassi mõista ja õpetada ning hoolitseda tema eest nii, et kass elaks alati täisväärtuslikku ja huvitavat elu ning püsiks terve.

Lisaks poolesaja peatüki pealkirjas esitatud küsimusele „Kas kass …?“ saab vastuse sadakond muudki kassiomanikku harivat ja abistavat küsimust. Erilise valuteemana lahatakse kassi agressiivsuse väljendust ja võimalikke põhjuseid ning sellest võõrutamise viise.

Raamatus käsitletakse kassi muutuvaid vajadusi terve eluringi jooksul, moodsa aja kassihaigusi ning ka kassipidamise õiguslikku poolt – kiipimist ja kassipidamist reguleerivaid õigusakte. Tõsisema jutu sekka pakutakse lõbusaid lugusid ja kurioosumeid: kas teie näiteks teadsite, et teoreetiliselt võiks üksainus kassiema saada ideaaloludes üheksa aasta jooksul 10 miljonit järglast?

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Minu esimene raamat

Lemmikloomad

5,00 

9,90 

Soodus

Hannah Porter

Need vahvad kassid

9,00 

13,90 

Kai Kimmel

Eesti sood

23,20 

Jan Fennell

Koerakuulaja

Kuidas õppida inimese parima sõbra keelt

17,90 

Karl Adami

Eesti talvised metsalinnud

22,30 

Soodus

Toomas Kukk

Eesti vähetuntud taimed

9,00 

21,40 

Peep Veedla

Rahvuslinnud ja sümbollinnud Euroopas ja kaugemal

27,95 

Hendrik Relve, Indrek Rohtmets, ...

Eesti elusloodus

Kodumaa looduse teejuht

26,95 

Ain Raal, Kristel Vilbaste

Eesti ravimtaimed 3

24,90 

Tiit Hunt

Eesti kalad

18,60