Kas kass … ?

Tiina Toomet, Triin Kass

Sisu tutvustus

Kogenud loomaarstid Tiina Toomet ja Triin Kass tutvustavad maailma uusimaid teadussaavutusi kasside käitumise ja võimete uurimisel ning tänapäevaseid kassipidamise põhimõtteid ja võtteid. Nad annavad soovitusi, kuidas loodust, keskkonda ja loomi aina enam väärtustavas ühiskonnas kassi mõista ja õpetada ning hoolitseda tema eest nii, et kass elaks alati täisväärtuslikku ja huvitavat elu ning püsiks terve.

Lisaks poolesaja peatüki pealkirjas esitatud küsimusele „Kas kass …?“ saab vastuse sadakond muudki kassiomanikku harivat ja abistavat küsimust. Erilise valuteemana lahatakse kassi agressiivsuse väljendust ja võimalikke põhjuseid ning sellest võõrutamise viise.

Raamatus käsitletakse kassi muutuvaid vajadusi terve eluringi jooksul, moodsa aja kassihaigusi ning ka kassipidamise õiguslikku poolt – kiipimist ja kassipidamist reguleerivaid õigusakte. Tõsisema jutu sekka pakutakse lõbusaid lugusid ja kurioosumeid: kas teie näiteks teadsite, et teoreetiliselt võiks üksainus kassiema saada ideaaloludes üheksa aasta jooksul 10 miljonit järglast?

Detailne info

Teised on vaadanud

Tom Watkins

Lemmikloomadetektiiv

Tõsilood kadunud ja leitud loomadest

18,60 

Ain Raal, Kristel Vilbaste, ...

Eesti ravimtaimed 1

23,90 

Minna Tallberg, Tuire Kaimio

Koos hobusega

32,90 

Hendrik Relve, Indrek Rohtmets, ...

Eesti elusloodus

Kodumaa looduse teejuht

26,95 

Toomas Kukk

Eesti vähetuntud taimed

21,40 

Kai Kimmel

Eesti sood

23,20 

Ain Kallis, Andres Tarand

Eesti tornaadod

23,20 

Tiit Leito

Maakillud meres.

Eesti väikesaared

29,00 

Soodus

Urmas Laansoo

Palmid

3,00 

27,70 

Henn Timm, Peeter Pall, ...

Eesti jõed

24,20