Kas kass …

Triin Kass, Tiina Toomet

Sisu tutvustus

Kogenud loomaarstid Tiina Toomet ja Triin Kass tutvustavad maailma uusimaid teadussaavutusi kasside käitumise ja võimete uurimisel ning tänapäevaseid kassipidamise põhimõtteid ja võtteid. Nad annavad soovitusi, kuidas loodust, keskkonda ja loomi aina enam väärtustavas ühiskonnas kassi mõista ja õpetada ning hoolitseda tema eest nii, et kass elaks alati täisväärtuslikku ja huvitavat elu ning püsiks terve.

Lisaks poolesaja peatüki pealkirjas esitatud küsimusele „Kas kass …?“ saab vastuse sadakond muudki kassiomanikku harivat ja abistavat küsimust. Erilise valuteemana lahatakse kassi agressiivsuse väljendust ja võimalikke põhjuseid ning sellest võõrutamise viise.

Raamatus käsitletakse kassi muutuvaid vajadusi terve eluringi jooksul, moodsa aja kassihaigusi ning ka kassipidamise õiguslikku poolt – kiipimist ja kassipidamist reguleerivaid õigusakte. Tõsisema jutu sekka pakutakse lõbusaid lugusid ja kurioosumeid: kas teie näiteks teadsite, et teoreetiliselt võiks üksainus kassiema saada ideaaloludes üheksa aasta jooksul 10 miljonit järglast?

Detailne info

Teised on vaadanud

Tauri Tallermaa

Ajulugu

26,90 

Alison Jenkins

Kodu remonditööd

Nõuanded, töövõtted, õpetused ja nipid

21,90 

Aasta aias

Märkmik-kalender 2020

12,90 

Anu Aun

Eia seiklus Tondikakul

24,90 

Voltaire

Filosoofilised kirjad

15,80 

Adolf Mardikas ja teised nutikad mutikad

Ristsõnad.Talv 2020

9,90 

Rein Kuresoo

Seal, kus talvituvad suitsupääsukesed

Reisijutte Mustalt Mandrilt

24,20 

Komplekt: Tugev aju. Ravijooga. Paastuga terveks

60,30 

Eia Uus

Tüdrukune

18,90 

Kazuo Ishiguro

Kui me olime orvud

23,20