Soodus

Kergemad klassikud

Taljesõbralikumaks timmitud lemmiktoidud meilt ja mujalt

Mari-Liis Ilover

Sisu tutvustus

Kui soovid muuta oma toidulauda kergemaks, aga ainuüksi sõna „dieet” kõlab ahistavalt ning armsatest ja tuntud headest maitsetest loobumine ei tule kõne allagi, oled kätte võtnud just õige raamatu. Taljesõbraliku värskenduskuuri on läbinud rohkem kui 60 klassikalist retsepti nii meilt kui ka mujalt, kartulisalatist Napoleoni koogini.
Ei ole vaja teha drastilisi ümberkorraldusi, et muuta oma toidulaud kergemaks, täisväärtuslikumaks ja tervislikumaks. Raamatu juhiste järgi toitu valmistades saad endiselt nautida oma lemmikroogi, mille maitse ei reeda kuidagi, et need sisaldavad vähem rasva, suhkrut ja valget jahu. See ei ole karm keeldude-käskude raamat, vaid rõõmus ning praktiline teejuht täisväärtuslikuma, mitmekesisema ja kergema toiduvaliku poole.
Mari-Liis Iloveri retseptid ja toidust pajatavad kirjutised on paljudele tuttavad tänu tema veebilehele “Siit nurgast ja sealt nurgast”. Lisaks on neid avaldanud mitmed ajakirjandusväljaanded, ka on ta üles astunud telekokana. Autori eriline poolehoid kuulub puhtale, täisväärtuslikule ja tervislikule kodutoidule. Mari-Liis Iloveri sulest on varem ilmunud kokaraamatud “Maitsev” ja “Piknikule!”.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

12,00 

18,53 

Soodus

Klassikaline hiina köök

Ehtsad idamaised road

5,00 

16,00 

Soodus

Tuuli Mathisen

Suupisted

7,00 

19,90 

Soodus

Jarmo Valkola

Filmi audiovisuaalne keel

10,00 

19,30 

Kadi Toompere

Rõõm ja tervis kooskokkamisest

Jeremy Pang

Lihtne Hiina köögi kursus

21,25 

Tareq Taylor, Kristina Taylor

Tareq. Lihtsad toidud

Juta Raudnask

Tervislikud õlid ja äädikad

Teejuht põnevate maitsete maailma

19,30 

Andra Kalda

Piparkoogimaitseline

17,40 

Tiit Efert, Kristina Efert

Eesti maitsed

22,90