Kingfisher Hilli mõrvad

Uus Hercule Poirot´ lugu

Sophie Hannah

Sisu tutvustus

Maailma nupukaim detektiiv, Agatha Christie romaanide „Mõrv Idaekspressis” ja „Surm Niilusel” legendaarne tegelane Hercule Poirot naaseb Sophie Hannah’ romaanis „Kingfisher Hilli mõrvad”, et lahendada uus põrgulik müsteerium.
Poirot sõidab Richard Devonporti palvel elitaarsesse Kingfisher Hilli elurajooni tõestama, et Richardi kihlatu Helen ei tapnud tema venda Franki. Juba bussis hakkab juhtuma ülimalt kummalisi asju, mis tekitavad Poirot’s kahtlusi. Tema hirmud leiavad kinnitust: esimene mõrv ei jää viimaseks ja tal tuleb hakata kahtlusaluseid ükshaaval välistama.
Ajal, kui süüdimõistetud Helenit ootab võllas, püüab Poirot ohtrate keerdkäikude kiuste välja selgitada, kes ja miks õigupoolest mõrvas Frank Devonporti, keda kõik armastasid.
Sophie Hannah on rahvusvahelist tunnustust võitnud autor, kelle sulest on ilmunud mitmeid menukaid psühholoogilisi põnevikke. Tema romaane on avaldatud enam kui 51 riigis ja nende järgi on tehtud telefilme. Agatha Christie pärandifondi heakskiidul avaldas ta esimese Hercule Poirot’ romaanina „Monogrammimõrvad” (2014), millele järgnesid „Suletud kirst” (2016) ja „Kolme neljandiku mõistatus” (2018).

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25 

Joakim Zander

Ujuja

19,90 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Jo Nesbø

Veri lumel. Veel verd

21,25 

Douglas Lindsay

Surnute laul

23,20 

Ann Cleeves

Punased luud

"Shetlandi" sarja kolmas romaan

24,20 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

19,30 

David Lagercrantz

See, mis ei tapa

Millenniumi sarja 4. raamat

24,90 

Soodus

John Grisham

Salakaebaja

7,00 

25,15 

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

22,25