Kirgas uni

Eva Koff

22,90 

Sisu tutvustus

Kui me astume sisse unenäo uksest, siis kuhu me satume? Reaalsusse, polüsomnograafiga kaardistatavasse tegelikkusse? Või juhuslikult tekkinud ja tahtele mitte alluvasse sfääri, mis asub tõelisusest väljaspool? Kui inimese uni ja unenäod on jälgitavad aparaatidega, siis miks väita, et need on vaid elu tähtsusetu kõrvalprodukt? Mis on päris? Meie keha hoiavad püsti luustik ja lihaskond, aga millele toetub me vaim? Kas leidub siin ilmas midagi, millele saame kindlad olla?
„Kirka une” tegelased elavad, nagu inimesed ikka, samaaegselt mitmes paigas: käegakatsutavas maailmas ja selles teises, mõtete, kujutluste ja unede omas. Kuni ühel heledal juunipäeval leiab ühes Tallinna suurettevõttes aset sündmus, mida ei oska seletada ei teadlased, lihtinimesed ega esoteerikud. Sündmus lõikub omal kombel kõigi nelja peategelase ellu, olgu siis otse või riivamisi. „Kirka une” tegelased ei piirdu füüsilise maailmaga, mulla ja kivi, liha ja luuga, nad tahavad rohkemat: miks mitte läbi hammustada mõni elu kihistus, mis seni avastamata, ja näha nähtamatut?
***
Eva Koff on kirjutanud mitmeid näidendeid ja lasteraamatuid. Tema esimene romaan „Sinine mägi” pälvis Eesti Kirjanike Liidu 2017. aasta romaanivõistlusel teise koha. „Kirgas uni” on tema teine romaan.

Detailne info

Teised on vaadanud

J.K. Rowling

Fantastilised elukad ja kust neid leida

Illustreeritud väljaanne

29,90 

Soodus

Koostanud Peep Ilmet

Jõua jõua jõuluaega

9,00 

13,95 

Kaupo Kikkas

Kuidas pildistada inimesi

25,90 

Kristina Sabaliauskaite

Peetri keisrinna

23,90 

Victoria Ward

1000 kaunist paika, kust leida vaikust ja rahu

29,75 

J.K. Rowling

Ickabog

20,90 

Õpilase leiutiste entsüklopeedia

27,00 

Johanna Venho

Esimene naine

Romaan Sylvi Kekkosest

20,90 

J.K. Rowling

Harry Potter ja saladuste kamber

Illustreeritud väljaanne

28,90 

J.K. Rowling

Ootamatu võimalus

18,60