Kõik, mida ma tean armastusest

Dolly Alderton

25,90 

Sisu tutvustus

Metsikult naljakas ja kohati väga liigutavas autobiograafias räägib Dolly Alderton oma eluloo kuni kõige hirmutavama – kolmekümnenda – sünnipäevani.

Ajakirjanik ja endine Sunday Timesi kolumnist kirjeldab värvikalt häid ja halbu kohtinguid, armumist päriselus ja virtuaalmaailmas, mahajätmist ja mahajäetuks osutumist, lähedaste lahkumist, eneseotsinguid kord terapeudi toel, kord tehes plaane teise riiki kolida, joomist ja ootamatut arusaamist, et sina pidutsed öösel baaris kohatud muheda vanamehega, samal ajal kui kõik sinu sõbrad magavad juba ammu kodus oma elukaaslase kaisus.

Rahvusvaheliseks menukiks saanud säravalt teravmeelne ja soe esikteos sisaldab isiklikke paljastusi, satiirilisi tähelepanekuid, retsepte, nimekirju ja e-kirju, mis tuletavad igas vanuses naistele meelde sama aja nende elus. „Kõik, mida ma tean armastusest” sarnaneb „Bridget Jonesi päevikuga”, kuid on päriselust võetud ja manab eredalt silme ette hirmutava ja lootusrikka ebakindluse, mis käib kaasas täiskasvanuks saamisega.

Detailne info

Teised on vaadanud

Hope Jahren

Laboritüdruk

25,90 

Johannes Käbin

Aastate ja kauguste tagant

Mälestused ja päevikukatked

26,90 

Jenny Jägerfeld

Superkoomik

18,60 

Tuomas Kyrö

Kõike head, toriseja!

19,30 

Soodus

Philip Norman

Rolling Stones

9,00 

22,90 

Eva Roos

Teistmoodi Mööblipood. Nähtamatu tüdruk

18,60 

Sam Copeland

Charlie muutub kanaks

15,80 

Fredrik Backman

Ärevil inimesed

25,10 

Haruki Murakami

Millest ma räägin, kui ma räägin jooksmisest

21,90 

Eva Roos

Teistmoodi Mööblipood. Kastani 57

16,70