Kuningriik

Jo Nesbø

25,90 

Sisu tutvustus

Väikeses Norra mägikülas kõrgeima mäe harjal elab automehaanik Roy pealtnäha rahulikku ja lihtsat elu. Tema noorem vend Carl on aastaid välismaal viibinud. Ühtäkki tuleb ta kodutallu tagasi ja käib välja geniaalse idee, mis peaks tooma jõukuse mitte ainult vendadele endile, vaid ka kogu külale. Tal on kaasas võluv ja ägeda loomuga abikaasa Shannon – Barbadose saarelt pärit habras naine. Carli kojutulekuga hakkavad sünged lapsepõlvesaladused taas pinnale immitsema. Teismelisena püüdis Roy oma nooremat venda tülinorijate ja kuulujuttude eest kaitsta, nüüd aga kipuvad Carli plaane varjutama ahnus ja reetmine.

Kui küla politseiülem hakkab taas nende vanemate traagilise surma kohta küsimusi esitama, peab Roy otsustama, kui kaugele ta on nõus minema, et venda kaitsta. Ja mismoodi elada koos Shannoniga, kellel on õnnestunud üksildase Roy müürist läbi murda?

„Kuningriik” on mitmekihiline, sünge ja võimas psühholoogiline põnevik. See on lugu suurtest ambitsioonidest, veresidemete jõust ja armastusest, aga ka hoolega varjatud perekonnasaladustest, mis panevad vendadevahelised sidemed proovile.

Detailne info

Teised on vaadanud

Markus Lutteman

Verekuu

22,25 

Yrsa Sigurðardóttir

Lõpparve

II osa Freyja ja Huldari sarjast

23,20 

Soodus

C. J. Tudor

Kriidimees

7,00 

24,20 

John le Carré

Spioonide pärand

23,20 

Soodus

David Lagercrantz

Mees, kes otsis oma varju

Millenniumi sarja 5. raamat

13,00 

24,90 

Mads Peder Nordbo

Nahata tüdruk

21,25 

Jo Nesbø

Veri lumel. Veel verd

21,25 

Soodus

Daniel Cole

Timukas

9,00 

25,10 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25 

Sophie Hannah

Kolme neljandiku mõistatus

20,45