Kus on kurja kodu

Robert Galbraith

Sisu tutvustus

Kui Robin Ellacott avab talle saadetud salapärase paki ja avastab sellest oma õuduseks mahalõigatud naisejala, siis pole tema boss, eradetektiiv Cormoran Strike kuigivõrd üllatunud, küll aga väga murelik. Strike’ile tuleb minevikust meelde neli inimest, kes võiksid süüdlastena kõne alla tulla – ja Strike teab, et igaüks neist on võimeline panema toime kirjeldamatult võikaid kuritegusid.
Kuna politsei pöörab tähelepanu ainult ühele kahtlusalusele, kes aga Strike’i arvates ei saaks kuidagi olla see õige, võtavad tema ja Robin juhtumi lahendamise enda peale ja tungivad ülejäänud kolme mehe kuritegeliku maailma varjatud koleduste keskele. Ent aset leiavad juba järgmised roimad ja aeg loo lahendamiseks hakkab otsa saama …
„Kus on kurja kodu” on kuratlikult nutikas mõrvamüsteerium, mis lugejat korduvalt üllatab. Samas on see ka inimlikult haarav lugu, mis paneb kaasa elama kahele sümpaatsele peategelasele, kel tuleb nii era- kui tööelus suuri otsuseid langetada. Robert Galbraith on Harry Potteri lugude sarja autori J. K. Rowlingu pseudonüüm. „Kus on kurja kodu” on tema kolmas Cormoran Strike’ist kõnelev krimiromaan. Esimene romaan „Käo kukkumine” ilmus Varrakus 2014. aastal, teine osa „Siidiuss” 2015. aastal.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

John le Carré

Öine administraator

9,00 

28,00 

Jo Nesbø

Veri lumel. Veel verd

21,25 

Lee Child

Ebaõnn ja äpardused

24,20 

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

Millenniumi sarja 2. raamat

22,30 

Soodus

Gillian Flynn

Lõikepind

7,00 

19,30 

Soodus

Deon Meyer

Surnud enne surma

3,00 

23,20 

Soodus

Yana Vagner

Vongozero

5,00 

22,25 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

22,20 

Michael Katz Krefeld

Sekt

24,20