Le Rhino

Liisi Õunapuu

Sisu tutvustus

„Le Rhino” on koomilises võtmes kirjutatud lugu noorest naisest, kelle ta kallim ootamatult maha jätab, misjärel kogu naise maailm variseb põrmu. Üsnagi veidratel asjaoludel satub ta mõne aja pärast kohta nimega Le Rhino – harjumuspärasest sootuks teise keskkonda, omamoodi imedemaale, kus tema kaaslasteks saavad isikupärased ja värvikad tegelased. Koos jagatakse nii suuri kui ka väikeseid rõõme, aga ka muresid. Tänu uutele sõpradele hakkab muutuma peategelase senine mõtteviis, kuni muutub kogu tema suhtumine maailma, inimestesse, armastusse ja iseendasse – mõistagi positiivses suunas.
Raamatut iseloomustavad mõnus huumor ja lustakas ning mänguline jutustamisstiil, tänu millele mõjub teos äärmiselt kaasakiskuvalt ja tujutõstvalt. Naerukohad on tagatud!
„Le Rhino” on Liisi Õunapuu (snd 1986) debüütromaan, mille käsikiri leidis äramärkimist Eesti Kirjanike Liidu 2017. aasta romaani­võistlusel. Lisaks kirjutamisele tegeleb Liisi joogaga, õpib nüüdistantsu ning omandab tarkusi, mis õpetavad oma õnne eest vastutama ja elust rõõmu tundma. Ta usub siiralt, et huumor päästab maailma.

Detailne info

Teised on vaadanud

Liisi Õunapuu

Le Rhino 2

2. osa

18,60 

Lev Tolstoi

Sõda ja rahu. III ja IV osa

24,20 

Lev Tolstoi

Sõda ja rahu. I ja II osa

24,20 

Koostanud Peep Ilmet

Armastuse valgus

21,30 

Piret Jaaks

Kadunud soki saladus

15,40 

Brigitta Davidjants

(Mitte just) armastuslugu

18,35 

Eva Koff

Sinine mägi

19,30 

Santa Montefiore

Deverillide viimane saladus

Deverillide kroonika III osa

24,15 

Kenneth Grahame

Tuulesahin pajudes

21,25 

Mariann Rückenberg

Hull suvi

21,25